Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretném le írni a mindennapo...

Szeretném le írni a mindennapos küzdelmem. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Annyira meg szoktam az egyedüllétet, hogy azokat a családtagjaimat se tudom el viselni hosszabb távon magam mellett akiket amúgy nagyon szeretek. Teljesen magamba vagyok fordulva lehangolt vagyok, tudom ez depresszió. De ennyire azért nem voltam ilyen hogy tényleg senkit ne viseljek el magam mellett.
2023. júl. 28. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy érzem magam. Nálam rátett az is, hogy negyedik éve egyedül dolgozok egy irodában. Teljesen magamnakvaló lettem.

Már neten sincs kedvem senkivel beszélgetni, nemhogy személyesen.

N

2023. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen csak orvos tud segíteni.
2023. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló: Én se szeretek beszélgetni, és be vallom lelkiismeret-furdalásom is szokott lenni amiért megbántom a körülöttem levőket azzal hogy lássák nincs türelmem hozzájuk is idegesítenek is…. Mi tévő legyek? Én olyan jól el vagyok így azt le számítva amik nyomják a lelkemet 😞
2023. júl. 28. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is jól elvagyok így, amit nem hisznek el a kívülállók. Mondjuk valóban nem is normális ez, hogy ennyire magamba fordultam. Tudom, ki kell mozdulni, tudom barátkozni kell. Nincs kedvem...

Meg nem is tudok magamról se mit mondani. Egy-két ember szokott keresni, nekem amiatt van lelkiismeret furdalásom, hogy velük se szívesen beszélek már.

Tényleg érdemes lenni pszichológushoz menni, ha gondolod. Én még nem tudtam rávenni magam.

(1-es voltam)

2023. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
10 éve otthonról dolgozom, én is teljesen szociopata lettem. A férjemmel és az anyámmal beszélgetek csak. De mit csináljak, ha nem érdekelnek az emberek? Miért erőltessem?
2023. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Feküdj be pszichiátriára.
2023. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!