Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kezelni a paraszt...

Hogyan lehet kezelni a paraszt orvosokat?

Figyelt kérdés

Minap voltam egy vizsgálaton, ahol a doki úgy beszélt velem, mintha a hátsó feléből rángatott volna ki. Az ilyen helyzeteket hogy lehet kezelni? Hogy lehet neki megmondani hogy nem a kutyája vagyok? Ti hogy csináljátok?


Van ugye egy olyan rendelet is, ami azt mondja ki, hogy az orvos ellen szóban történő “erőszak” is feljelentést vonhat maga után. Hol van a határ? Mit mondhatok neki és mit nem?


Nyilván találkoztam már kedves orvossal, de őszintén el kell mondani, hogy sajnos 70%-uk úgy kezeli a másik személyt, mintha valami alattvaló lenne. Unom az ilyen megnyilvánulásaikat.


2023. aug. 2. 09:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

“Kedves doktor úr, nem a kutyája vagyok, kérem, hogy beszéljen velem tisztelettel, ahogy én is Önnel.”

Ha erre sem változik, akkor feljelentheted a kamaránál. Legközelebb, ha mész, tedd a zsebedbe a mobilod és indítsd el a hangfelvevőt, az majd rögzíti a beszélgetést.

2023. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Kettő választásod van.


1. Megbeszéled az orvossal, hogy beszéljen veled tisztelet tudóban.

2. Elmész egy másik orvoshoz.


Sok orvos valami féle atyaúristennek képzeli magát, hogy ők mindent megtehetnek büntetlenül, én is találkoztam ilyennel, de vagy vissza szólsz neki, vagy másikat keresel. Nincs túl sok választásod.

2023. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Hiába jelented fel a Kamaránál, vagy bárhol, mert nem fognak vele foglalkozni, így is kevés orvos van az országban. Hogy egy orvost, eltávolítsanak a prakszissából, ahhoz valami hatalmas nagy hülyeséget kell hogy csináljon. Feljelented mert csúnyán beszélt veled, kifognak röhögni.

Ennyierővel az országban lévő orvosok 30-40% kilehetne rúgni.

2023. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Velem a háziorvos beszélt borzasztóan lekezelő megalázó módon. Én nem nagyon tudtam rá mit reagálni..
2023. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

minden ami a másikban zavar az bennünk van..

mit indit el benned a megnyilvánulása

egy másik opció, hogy érzékenyek vagyunk a másik gondolataira...olyan helyzetek, hogy annyira érzékenyek vagyunk mások félelmeire, hogy akár át is tudjuk venni..

ilyen helyzetben, csak az segit, ha nem veszed át a rezgéseit nem kerülsz hatásba semmilyen külső érzelmeknek

komoly mentális munka

hajrá

2023. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

A feleségem úgy kezelte egyszer, hogy szólt nekem, hogy "Most menjünk ki!". A doki nem ismert. A feleségem igen. Pontosan tudta, hogy éppen beszűkülök és pillanatokon belül letépem a kitekerem a nyakát.

Amikor őt nem akarták megvizsgálni, akkor meg elálltam az ajtót, karba fontam a kezeimet és egy szót sem szóltam. Meg is vizsgálták.

A legegyszerűbb minden esetre, ha szimplán kimész és otthagyod, keresel másikat.


5

"minden ami a másikban zavar az bennünk van.." Ez egy hatalmas hazugság, önbecsapás. Akinek nincsenek önértékelési gondjai, az nem gondolhat ilyet.

2023. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

vannak a youtubon is állat suttogók: ők is a vad örjöngő állatokból kezesbárányokat csinálnak röpke perc alatt..


ezt az emberekkel is meglehet csinálni szintén :-)

2023. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

7

Két verzió van.

Vagy észhez tér és visszavesz, vagy még inkább nyeregben érzi magát és véged. Tapasztalataim szerint.

Azóta inkább hallgatok, mosolygok rá és, amint lehet, ott hagyom, mint kutya a szaharát.

2023. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

nem mész bele, nem félsz, nem mutatod ki, ignorálod a viselkedését..

nem csak az orvosoknál van ilyen "játszma" máshol is...munkahely stb..

ezt nem lehet leszűkiteni rájuk, nem védem őket..


8. az elvonulás sem megoldás, de opció, rövid távra

az igazi megoldás, ha megváltoztatod a mátrixot ott helyben..különben mindig felfog jönni megoldásba, mert otthagyod..

a törvénnyel fenyegetőzni sem opció..

2023. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

9

Egy orvosról volt szó. Biztosan nem mennék hozzá többször, szóval nem rossz opció az az elvonulás ilyen esetben szerintem. Hogy nem a legjobb, az tény, de a legjobb opció kockázattal jár, ebben az esetben viszont pontosan tudod, mi történik.

2023. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!