Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen legjobb és legrosszabb...

Milyen legjobb és legrosszabb tapasztalataid voltak hírességekkel (külföldi vagy magyar)?

Figyelt kérdés

Persze akkor ha volt szerencsed talákozni valakivel...


Volt-e olyan aki bunkó volt es illúzióromboló?

Volt-e olyan, akivek tök jó volt találkozni, mert pozitív elményed volt?


2023. aug. 3. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Szoboszlai Dominikkel találkoztam egyszer buliban, haverjaim kértek tőle közös képet, de elég flegmán meg lekezelően viselkedett velük meg másokkal is akik szerettek volna vele képet csinálni.


Kissé csalódtam benne, persze lehet hogy csak épp rossz passzban volt nem tudom, pár nappal előtte kaptak ki a Liverpooltol még a Lipcsével.

2023. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Varga Izabellával találkoztunk nagyon régen Budapesten és az akkor még autogramot kérő gyerekekkel rettenetesen lekezelő volt, és ecsetelte nekik, hogy nem azért van itt, hogy autogramot osztogasson.

Péterfy Borit is láttam egyszer Pesten, többen odamentek hozzá, ő viccelődött és kedves volt mindenkivel.

2023. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Zenészként volt alkalmam nagy nevekkel játszani. Volt olyan, aki csalódást okozott a teljesítményével, de a személyisége megmentette a hangulatot. Földessy Margitnak ott van nyaralója, ahova strandra járunk, gyakorlatilag bárkivel elbeszélget aki igényli, jó sztorijai vannak, mindenkit ismer a szakmában és persze mindenkiről van is véleménye. Kapocs Zsóka is járt egyszer ugyanitt, kedves volt, megsimogattam a kutyáját, de gyerekként akkor az sem esett le hogy kicsoda. Rick Wakeman a koncertje után kijött autogramokat osztani, és valami olyasmit mesélt, hogy azért állt le a piával hogy kihasználhassa az autógyűjteményét.
2023. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
csak én nem ismerek senkit azok közül akiket eddig írtak?
2023. aug. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bajor Imre kezet csókolt nekem. Igazi úriember volt.


Gálvölgyi János végtelenül kedves és humoros volt.


Lukács Laci (Tankcsapda) laza volt, készséges, együttműködő, profi.


Pataki Attila szintén együttműködő, jófej.


Őket rádiós riporterként kérdeztem.


Magánemberként autogrammot kértem Dollytól, Demjén Ferenctől, Balázs Kláritól-Korda Györgytől, Beleznay Endrétől, Sub Bass Monstertől, Hajdú Pétertől, L.L.Juniortól, mindenki kedves volt.


Csak jó tapasztalataim vannak.

2023. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Darius- ***** válasza:
50%
Törőcsík Mari: sznob
2023. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Gidófalvy Attila - családi barát, nagyon jó fej

Deák Bill Gyula és felesége Marika - nagyon aranyos, rendes, kedves emberek, többször ebédeltünk náluk

Kalapács Józsi, Varga Miklós, Tóth Reni, Rudán Joe, Basary, Gál Péter, Szücs Antal Gábor - kedves, rendes, jó fejek, barátok

Placido Domingo - nagyon udvarias, közvetlen, együtt ebédeltünk egyszer

Gene Simmons - autogrammot kértem töle, magyarul beszélgettünk

Jason Momoa - segítöje voltam egy amerikai repülötéren, csendes, nerves

Anthony és Stella Hopkins - kedvenceim, többször találkoztunk, rendszeresen sms-ezünk, barátok, nagyon aranyosak

2023. aug. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Azt nem mondanám hogy híresség de felénk vidéki szinten ismert volt a csaj, egy helyi zenekarban táncolt, az ő bátyjával összejött a nővérem aki egy idős volt a táncos lánnyal, azt nem tudom hogy konkrétan min kezdődött a feszkó köztük de hajtépés lett a vége.
2023. aug. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt előre leszögezném, hogy azóta, amióta kulturális területen dolgozom, azóta azért nem fogom rá senkire nagyon könnyen, hogy bunkó, ha pl. nem hajlandó autogramot osztogatni meg bájologni, ha az utcán rátörne, ami nem tartozik amúgy a munkaköri leírásába - rohadt kevés szabadidejük van általában, és nekik is ugyanúgy el kell menni időben bevásárolni, időt tölteni a családjukkal. Meg lehet nekik is rossz napjuk, csak Random Robi véletlen élesebb (néha amúgy tök jogos) visszaszólásáról nem terjed a neten, hogy mekkora f...kalap.


Ettől függetlenül a legtöbb élményem pozitív volt... sőt amúgy én azt vettem észre, hogy kulturális területen hajlamosak azok a tuskóbbak lenni, akik országosan nem ismertek, hanem valami rétegszcénában épp felkapták őket, ill. az ilyen tipikus egynyári valóságshow-celebek is többet gondolnak magukról, mint akár a több éve országosan ismert, az asztalra sokkal többet letett művészek (az egyik legrosszabb élmény egy zenei tehetségkutatóban nem túl sokáig eljutott egyénnel volt, aki egy munkahelyi bulira jött el... az a típusú pasas volt, aki gusztustalanul örül annak, hogy sok csinos nővel van egyszerre egy légtérben, és mindenkivel baromi kínos módon akart flörtölni, taperolni... okádék volt, ahogy viselkedett...)


Akikkel nekem amúgy eddig kifejezetten pozitív tapasztalataim voltak: Oszvald Marika, Huszti Péter, Bereczki Zoli, Janza Kata, Szabó P. Szilveszter, Homonnay Zsolt, Dolhai Attila, Tabáni István, Alföldi Robi, Karafiáth Orsolya, Peller Karcsi, Kékkovács Mara, Mészáros Béla, Fesztbaum Béla.

2023. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Moziban voltam több közönségtalálkozós vetítésen. Aki megmaradt élményként az Nagy Zsolt volt, de nem jó értelemben. Nagyon hülyén viselkedett. Mintha részeg lett volna vagy be lett volna állva. De lehet az alap természete ilyen. Drakulics elvtárs volt a film, szerettem volna aláírást kérni tőle és Nagy Ervintől, de nem mertem odamenni hozzájuk, annyira ijesztő stílusa volt a csávónak.
2023. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!