Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alapvetően mennyire vagytok...

Alapvetően mennyire vagytok nyitottak az online ismerkedésre? Van aki ott találta meg élete párját, vagy esetleg egy hosszabb ideig tartó kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak ezt a vonalat használom, itt. Nem találtam meg a társamat, azonban 1-2 ismerretség kialakult már. (F!)
2023. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Zárkózott személyiség vagyok. Nem nagyon ismerkedem. Van egy énem amit kifelé mutatok, de ez csak álca. Nem engedek emögé senkit.
2023. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a neten találtam meg a párom. 10 éve együtt vagyunk, 5 éve házasok, 2 gyerekünk lett. Elég nagy volt köztünk a távolság, ha nem ismerkedtem volna neten, sosem találkoztunk volna.

Barátkozásra is használtam már, de az inkább személyes ismeretségek alapján megy jobban.

2023. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátomat neten ismertem meg, 8 éve élünk együtt.


A legjobb barátnőmet innen, a gyakoriról ismerem, de akad még néhány netes ismerettség.

2023. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én belefáradtam a társkeresőbe kiléptem belőle senki nem ír vissza nem szerzek így csajozási tapasztalatot így semmit nem ér. Egyedül halok meg. 30.f
2023. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kitartás 5.

Lehet apróságon csúszol el csupán.

Ne add fel. :)

2023. aug. 5. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Semennyire; eléggé nehezen bízom meg másokban/idegenekben, ami ugye a netes felületeken hatványozottan igaz. Célzottan neten ismerkedés (mármint párkapcsolat reményében) aligha volt, azokat sem én kezdeményeztem, viszont egyik beszélgetés sem tartott tovább 1 hétnél, és ez nemcsak az én hibámból (zárkózottság, pár üzenet utáni találka elutasítása) történt.

Egy időben sok netes "barátom" is volt, többen akadtak is, akikkel relatívan sokáig beszéltünk aktívan, ami találkozás nélkül max. 5 évig ment.


Szóval nem is nekem való az egész, személytelennek is érzem, és nem tudom így kellően megismerni a másikat. Nekem fontos a személyes jelenlét.

2023. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7# teljesen egyetértek, ebben a generációban a netes ismerkedés leáldozott.. hacsak nem mész el egyet dugni (mert hát úgyis mindig az a lényege ezeknek) majd úgy vagy vele esélyt adsz a dolognak és egy szar tini kapcsolatban leszel, de mindegy is milyen hiszen a kapcsolat szó a lényeg
2023. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!