Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ilyen/olyan helyzet,vagy...

Van ilyen/olyan helyzet,vagy szituáció, hogy egy ember nem alkalmas semmire sem egy valamire sem?

Figyelt kérdés

Én velem ez volt világ életemben,hogy egy nagy nulla peches senki szánalmas és szerencsétlen vagyok/voltam mindig is!!!

Teheti ezt én velem, hogy nem vagyok egészséges és ép elméjű!?



2023. aug. 8. 20:39
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Mire érti?!

Mire gondol ezzel evvel a mondatával!?

2023. aug. 8. 22:48
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az embernek magára kell erőltetni a dolgokat, mert semmi nem pottyan az ember ölébe, sajnos meg kell dolgozni érte. Nekem mázlim van, mert bár nem a szakmámban dolgozom, imádom, amit csinálok, még ha stresszel is jár, és rengeteget kell dolgoznom - ritkán van szabad hétvégém, vagy úgy általában szabadnapom, de ez nálam például a saját döntésem, addig hajtom a pénzt, amíg van rá lehetőségem.

Állj neki a munkakeresésnek vagy a szakmatanulásnak, mert így nem jutsz egyről a kettőre. Értem, hogy tele a hócipőd az emberekkel, nekem is, de ha nem akarsz koldusbotra jutni, akkor bizony tenned kell érte. Senkinek sem könnyű mindenkinek van valami problémája, és néha sok ember lesüllyed a mélypontra, amikor értelmetlennek érzi az életét, haszontalannak és semmirekellőnek érzi magát, elfogja a létbizonytalanság, és egy hulladéknak érzi magát. De ki kell lábalni belőle, mert ha sokáig benne ragadunk ebben a hullámvölgyben, akkor nekünk reszeltek.

2023. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Áh azt sem tudom, hogy mit kezdjek magammal de meg nem is vágyok emberi közösségbe eljárni rendszeresen minden hétköznap!!!
2023. aug. 9. 00:34
 24/30 anonim ***** válasza:

Nem is kell mindenkivel jópofizni, nem lehet mindenkivel jóban lenni. Szokták is mondani, hogy "aki mindenkivel jóban van, az valami rosszban sántikál" (vagy valami hasonló).

Hát el kell döntened, hogy mit akarsz. Maradsz ebben a letargikus állatpoban, és sajnálod/sajnáltatod magad, vagy a sarkadra állsz, és kilábalsz ebből. Senki nem tud helyetted cselekedni és dönteni. De azt ne feledd, hogy a hezitálás és az egy helyben toporgás is egy döntés, elrepül feletted az idő, és végül azon kapod magad, hogy "bárcsak a sarkamra álltam volna, de most már mindegy".

Te döntesz.

2023. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Jajj megint egy nagyon értelmes okos és tudálék ember!!!
2023. aug. 9. 00:43
 26/30 anonim ***** válasza:

Bakker, segíteni akarok, és megpróbállak ráébreszteni, hogy nagyon rossz úton haladsz, elvégre te írtad ki a kérdést, és gondolom hogy tanácsot szerettél volna kérni. De ha neked a tanács csak okoskodás és tudálékoskodás, akkor inkább simogatom a lelked azzal, amit hallani AKARSZ, ha az jobban esik:


"Figyelj, nincs veled semmi baj, te mindent tökéletesen csinálsz, a világ a hibás, hogy nem rakott mindent a popsid alá! Ne változtass magadon semmit, ne csinálj semmit, hiszen a sors, az élet és a jóisten majd úgyis megold mindent helyetted! Ne menj el dolgozni, ne menj emberek közé, azok úgyis mind irigy kutyák! Inkább maradj otthon, a szép, kényelmes otthonodban, hiszen ott olyan jó! Minek akarnád megalapozni a saját, önálló életedet, amikor otthon is maradhatsz életed végéig?"


Remélem, ettől jobban érzed magad. Előrébb nem leszel tőle, de takard ki azokat a részeket, amik nem tetszenek, és olvasd fel magadnak hangosan.

Egyébként én voltam a 15-ös, 22-es és 24-es válaszoló is.

2023. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Életem végéig nem lehet otthonom már csak azért sem mert nem fogom tudni kifizetni a csekkeket lehetek majd csöves fedélnélküli hajléktalan
2023. aug. 9. 01:10
 28/30 anonim ***** válasza:
Akkor mi a megoldás?
2023. aug. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
A halál vagy elvisz a fészkes nyavaja betegség vagy az öngyilkosság vagy meghalok megölnek mások hajléktalan emberként majd ha magamtól nem megy és nem sikerül
2023. aug. 9. 01:19
 30/30 A kérdező kommentje:
Jó mindegy köszönöm szépen a kérdésemre adott válaszokat mindenjót kívánok önöknek is viszlát
2023. aug. 9. 01:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!