Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ilyen/olyan helyzet,vagy...

Van ilyen/olyan helyzet,vagy szituáció, hogy egy ember nem alkalmas semmire sem egy valamire sem?

Figyelt kérdés

Én velem ez volt világ életemben,hogy egy nagy nulla peches senki szánalmas és szerencsétlen vagyok/voltam mindig is!!!

Teheti ezt én velem, hogy nem vagyok egészséges és ép elméjű!?



2023. aug. 8. 20:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű egészségkárosodásod van? Nem gondoltál még rá, hogy valami otthon végezhető munkát csinálj? Pl ami lehet home office, vagy ha alacsonyabb a végzettséged, akkor valami otthon is megoldható barkáca munka pl asztalos, ha van műhelynek való helységetek, keramikus, vagy bármi, ami működhet otthonról is, most csak mondtam pár példát, akinek kertes háza van, az sokkal több lehetőségget kipróbálhat, pl állattartás, eladod a megpucolt csirkét, bio házi tejet, ilyesmit. Na szóval fantázia kérdése. Ha megteheted, képezd is magad. Lehet találni ingyen képzéseket. Gondolkozni kell és próbálkozni.
2023. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
3%
Én képes vagyok folyamatos munkavégzésre az 5 perc sétára lévő munkahelyemen, aztán enni anyuci főztjéből és dögleni itthon, haszontalan dolgokkal elütni az időt. Amit ezen felül kell végeznem az lelkileg tönkretesz.
2023. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Dede ragaszkodok ragaszkodnék is az itthoni munkához munka végzéshez de társasházban lakó házban élek az apukámmal+bátyámmal és nem vidéken élek és lakok tisztelt felhasználó!!!

Egy lakásban csoda lenne egy műhelyt kialakítani ez nem egy kertes családi ház hogy erre lehetőségem lenne/volna!!!

2023. aug. 8. 22:07
 14/30 A kérdező kommentje:

De még csak nem is vagyok informatikus alkat

Vagyis IT szakember sem vagyok

2023. aug. 8. 22:09
 15/30 anonim ***** válasza:

Van-e valamilyen tanult szakmád, amiről papírod van? Ha van, az egészségkárosodásod ellenére nem tudnál a szakmádban elhelyezkedni? Ha nincs szakmád, milyen jellegű munkát tudnál végezni, amihez nem kell szakirányú végzettség? Esetleg nem gondolkodtál-e valamilyen munkaügyi központ által szervezett ingyenes szakképzésen, amiben az egészségkárosodásod nem akadály?

Én úgy hiszem, hogy ha valamilyen irányba elindulnál munka terén, az sokat lendítene az általános közérzeteden. Az önállósodás valamilyen formája pozitív irányban befolyásolná a magadról alkotott képet, kibékülnél önmagaddal, óriási sikerélmény volna, de ami a legfontosabb, hogy elindulnál az önállóság útján. Nem támaszkodhatsz örökké másokra, ezt te is jól tudod, hiszen leírtad. Az első lépés a legnehezebb, és ha már elindultál, benne vagy a "dolgok sűrűjében", pikk-pakk kilábalsz ebből a gödörből.

2023. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Nincsen szakma

De őszintén én ha rajtam múlik ön magamtól szó sem lehet róla, hogy az életem hátralévő részében emberi közösségbe töltsem el az időmet!!!

2023. aug. 8. 22:24
 17/30 A kérdező kommentje:

Te itt mindenki nagyon okos és értelmes tudálék de, hogy jól érezze magát az ember a hátralévő élet időben idejében abban senki sem tud segíteni!!!

Csak mindent erőltessek magamra kényszerből,muszályból!!!

2023. aug. 8. 22:40
 18/30 anonim ***** válasza:

van.

nem mennék tetőre dolgozni, tériszonyom van.

Ott nem lennék alkalmas semmire.

2023. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Ugyanerről szólt az egész gyermek korom is őszintén leírom önöknek!!!

Mind a bölcsőde a lakás óvoda az általános és középiskolás évek is az utóbbit esti-levelező tagozaton kellett elvégezni,elvégeznem

mert tele lett a hocipom a és a padeagógusokkal is egyaránt!!!

2023. aug. 8. 22:44
 20/30 anonim ***** válasza:
7%
Nyugi. Nemsoká megyünk már a lecsóba. Tartsál ki addig és látni fogod, hogy fognak menekülni a tömegek az embertárolókból.
2023. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!