Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek az egyenjogúsággal...

A nőknek az egyenjogúsággal miért csak a jók kellenek?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal beszéltem, és feljött a katonaság és a háború. Azt mondta, hogy a férfiaknak kéne a katonaság, hogy fegyelmet tanuljanak. Megkérdeztem tőle, hogy a nőknek miért nem kell, ők nem lehetnek fegyelmetlenek, rosszak és hasonlók? Belemerültünk a vitába, és a végére az lett, hogy "mindig bajod van a nőkkel". Mondtam neki, hogy nekem nincs bajom, támogatom őket, de ha az egyenjogúságot szeretnék, akkor a rossz oldalát is vállalják, ne csak a jót, mert ha netán lenne egy háború, miért csak a férfiaknak kell meghalniuk? A nők, akiknek nincs gyerekük, miért nem mehetnek?


Régebben láttam egy hasonló kérdést, de most is érdekelne ki mit gondol erről.



2023. aug. 9. 11:52
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Egyébként igazad van 9-es, nem kellene háború sem. Igazán eljuthatna az emberiség oda, hogy felfogja.
2023. aug. 9. 13:48
 12/32 anonim ***** válasza:
97%

Hát, kérdező, te se éltél még háború után.

Nyugodt lehetsz: sok gyerek volt, akinek ugyanaz volt az apja. Az anyja meg nem.

2023. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
De mindig kell lennie egy idióta f*szkalapnak, aki nem bír a seggén ülni, és kell csinálni valami szart. Ha nem az oroszok, majd az észak-koreaiak fognak, ha nem ők, akkor a kínaiak, ha nem ők, akkor kitudja.
2023. aug. 9. 13:49
 14/32 A kérdező kommentje:
12 - Ezt nem tudtam. Bár az sem biztos, hogy neked van igazad, kivéve ha nincsenek hiteles forrásaid.
2023. aug. 9. 13:51
 15/32 anonim ***** válasza:
96%

#14

Mondjuk amikor a ruszkik végigerőszakoltak minden nőt a faluban, akkor szerinted gumit húztak vagy mi volt?

2023. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
97%
Minden nőnek van joga katonának állni ha akar. Pont ez a lényeg. Hogy egyéni döntés legyen, ne az állam mondja meg, hogy ki mit csinálhat.
2023. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Ha bunkó voltam, elnézést, de nem tudom felfogni, hogy manapság is itt tartanak sokan a vezetők közül, hogy a háború a megoldás. Lásd a kínai elnököt Tajvannal kapcsolatban, az oroszokat az ukránokkal kapcsolatban, és amik még zajlanak arrafele.


Lehet csak azt nem tudom feldolgozni, hogy senkiházi politikusok parancsaira kéne ártatlan embereknek meghalnia, és ebben irigylem a nőket, hogy nekik nem kell meghalniuk. Az erőszakról... az pedig túlélhető, gyerekkoromban egy rokonom, aki azóta elhunyt, fiú létemre sok szörnyűséget csinált velem. De legalább ott volt a lehetősége annak, hogy terápiákra járva feldolgozzam, és éljek. De ha meghalok, erre sincs lehetőségem. És én - mint mindenki szerintem - szeretnék élni.

2023. aug. 9. 14:12
 18/32 A kérdező kommentje:
Arra meg pláne nem lennék képes, hogy megöljek másokat, ahogy eddig sem tettem még állatokkal kapcsolatban sem. Inkább felakasztanám magam.
2023. aug. 9. 14:13
 19/32 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, nagyon leegyszerűsítve, ha van 10 férfi és 1 nő, abból egyszerre maximum 1 utód lehet (eltekintve az ikerterhesség lehetőségétől). De ha van 10 nő és 1 férfi, abból akár 10 utód is lehet. Háborús időszakban meg hagyjuk a kényelmes békeidők választási lehetőségeit. A történelem folyamán nem egy háború volt már, és mindig születtek utána bőven gyerekek, akármennyi férfi is veszett oda.
2023. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Ez is zavar, hogy más férfiaknak lehetősége lenne gyereket csinálni, tovább vihetnék a génjeiket, de lehet pont én lennék az a szerencsétlen, aki meghal.
2023. aug. 9. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!