Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerelmi csalódás tud ilyen...

Szerelmi csalódás tud ilyen változást okozni bennem, emiatt váltam most ilyenné?

Figyelt kérdés

3 éve egy 2 éves kapcsolat végén menyasszonyom az esküvő napja előtt hagyott ott, az okát máig nem tudom.

Utána egy évvel megismerkedtem valakivel de nem ment a kapcsolat mert nem tudtam bízni benne, ragaszkodni hozzá mindenben csak kételkedtem így vége lett fél év után.


És mióta ezek történtek mintha meghaltak volna bennem az érzések azóta kizárólag a szex miatt ismerkedem, teremtek és tartok fenn kapcsolatot, de érzéseket nem tudok senki iránt megélni. Pedig előtte (mások is mondták) az a tipikus hősszerelmes típus voltam, aki piedesztálra emelte a nőket aki csillagokat lehozta volna az égről a kedvesének.


2023. aug. 15. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
igen, a korral amúgy is érettebb lesz az ember, kinövi ezt a rózsaszín korszakot
2023. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Igen, okozhat ilyen csalódást, elvégre egyáltalán nem erre számítottál a szerettedtől. Gondolom, utána megkérdezted; mit tudott mondani? Vagy egyáltalán nem is válaszolt, megszűnt minden kommunikáció? Hogyan történt?

Előtte volt valakid? Ha igen, az hogyan ért véget?

2023. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Ide pszichológus kell.
2023. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Kitartás nálam is ez van.

Azóta nem tudok bízni a nőkben.

2023. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Lerombolta ez a csalódás a bizalomra való képességedet, de fel lehet újra építeni. Léteznek rendes lányok, jó kapcsolatok, jó házasságok, persze ezt te is tudod, tudatalatt félsz egy újabb csalódástól, csak a z a baj, hogy így nem csak az új (potenciális) párod jár rosszul, hanem te sem vagy igazán boldog.

Én keresnék egy jó pszichológust, mert megér annyit a jövőm, a boldogságom.

2023. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy az önbizalmadat is elvette és a hitedet abban, hogy létezik igazi boldog kapcsolat.


"S vajon hagyhatjuk-e figyelmen kívül az önmagunk irányában megnyilvá-

nuló bizalmat, vagyis az önbizalmat, netán annak hiányát? A magunkban

bízás hegyeket mozgató ereje, illetve az önbizalomhiány lefegyverző, bénító következménye identitásunkra is hatással van, lévén a bizalom-elv az alapja identitásunk elfogadó/elutasító mechanizmusának, s ennyiben önazonosító szerepe megkerülhetetlen.

A bizalom és bizalmatlanság komplex jelenség tehát, amelyet a lehető leg-

tágabb összefüggéseiben kell vizsgálnunk." Laczkó Sándor

2023. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Engem is vertek át és még sok embert, mégsem lettünk utána tuskók. Szerintem mindig is benned volt ez a csajozós éned, ezért hagyott ott a menyasszonyod is.
2023. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!