Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen rosszul...

Miért vagyok ilyen rosszul bekötve?

Figyelt kérdés
30 fölötti nő vagyok és még mindig nem érzem azt, hogy szeretnék gyereket, nem is szeretem őket.:/ Ugyanígy vélekedek a házasságról is, sosem volt álmom a fehér ruha, se a romantikus esküvő, közben látom, hogy a korosztályom rakja fel a közösségi oldalakra a gyerekes képeket meg a boldog esküvői fotókat és megszólal bennem a vészcsengő, hogy valami nem stimmel velem. Egyébként van párom, akivel mindenkinél boldogabb vagyok és szerencsére hasonlóan vélekedik a házasságról, gyerektémáról.
2023. aug. 18. 18:11
 1/10 A kérdező kommentje:
A környezetem se segít az állandó "Mikor lesz esküvő, mikor lesz gyerek, azért már időben vagy" kérdéseikkel.
2023. aug. 18. 18:12
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy rosszul bekötve, ilyen vagy és kész. Semmi baj nincs veled.
2023. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
En 40 vagyok de se gyerek se férj... ez van
2023. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
#3 Szintén.
2023. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kitana. ***** válasza:

És ezzel mi a baj? Én sem akarok gyereket, az esküvőről meg semleges a véleményem, másokét élvezem, ha a párom szeretné, belemennék, stabil, több éves kapcsolat esetén, ha vele tervezek örökre. Valószínűleg a sajátomat is élvezném, de nincs konkrétan a vágyaim között, hogy legyen.

Soha nem gondoltam, hogy baj lenne velem ezek miatt :D

2023. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
fuh hát ez nagyon egyedi dolog pláne a mai világban!!
2023. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#7 Tudom, hogy egyre többen vannak így, mégis amikor már a sokadik ember talál be ezzel, elgondolkodom, hogy lehet tényleg baj van velem.
2023. aug. 18. 20:18
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Veluk van a baj hogy mindig beleszolnak masok eletebe

Csak azert ne szulj gyereket mert mas azt mondja

Azert nem is ismerek senkit, jobb az egyedullet, elegem van hogy mindig masok mondjak meg hogy kene elnem

2023. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Én azt mondanám, hogy amíg nem ti veszitek a kenyeremet a boltban, addig semmi közötök az ÉN életemhez! (ez amúgy ilyen szólás-mondásszerű dolog)
2023. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
En amikor uj munkhaelyre kerutem par eve akkor voltam 35 (F) egyik no kerdezte hogy van-e csalad, gyerek, mondtam, nincs, erre szinte ramformedt hogy szedjem mar ossze magam, en meg csak neztem mint hal a szatyorba, hogy ki f***om ez hogy megmondja mit csinaljak, aztan mondtam neki hogy torodjon a sajat eletevel es ugy megsertodott hogy hozzam se szolt tobbet, most komolyan, mit szolna hozza ha en mondanam meg neki hogy ne legyen gyereke vagy akkor es annyi gyereke legyen amikor azt en mondom?!
2023. aug. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!