Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik éved, vagy évek voltak...

Melyik éved, vagy évek voltak a legjobbak az eddigi életed során, és miért?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

— A születésemtől 2014-ig : Ebben az időszakban volt egy normális gyerekkorom, megfelelő értékrendben nevelkedve, egy még józanabb, összetartóbb, jobb világban. (Bárcsak visszamehetnék!)


— 2016 : Egy nagyon pozitív kisugárzású, jó hangulatú évet láttam benne minden szempontból, mások életében is.


— 2019 (!) (!) (!) : Ez egy világszinten kiemelkedő sikereket hozó, halmozottan szerencsés, jó lehetőségekkel kecsegtető év volt minden és mindenki számára, globális szinten. ("A Malac éve" a Kínai asztrológia szerint. És nem véletlenül...)


— 2022 : Elképesztő anyagi sikerek, a befektetett idő -és energia, szakmai hozzáértés, tudás fejlesztésének elvetett magjai elképesztő eredményeket hoztak. Robbanásszerű gazdagodást hozott ez az év.

2023. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindent összevetve szerintem a felsős éveim. Élt az anyai nagymamám, a kutyánk, minden hétvégén kirándultunk a szüleimmel, jobb környéken éltünk, remek baráti társaságom volt, jól éreztem magam a bőrömben.
2023. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

22,29, 30


Eddig ezeket szerettem a legjobban.

2023. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem a tavalyi.

Azok után, hogy kezdtem felépülni a COVIDból, bár az év eleje eléggé bizonytalanul indult, és másról sem szólt, mint a folyamatos orvoshoz járásról, de a nyár valami fantasztikus volt. Összeöttem egy olyan nővel, akiről még csak álmodni sem mertem, annyira fantasztikus a kapcsolatunk. Azóta is együtt vagyunk, de a tavalyi nyár volt a legemlékezetesebb.

Az idei nyarat pár dolog azért eléggé beárnyékolta (halálesetek, betegség).

2023. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

2004-2006 Megházasodva, külön élve, de még gyermektelenül. Munkában alulfizetve, de boldogan.

2007-2009 Az első gyermek, feleségem még gyed-en és gyesen.

Egyik sem volt gondtalan, de végtelenül békés és jókedvű.

2023. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hatos válaszolót minek pontozták le annyian?
2023. szept. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2017-18,inkább 18.Fiatal felnőttként akkor voltam a toppon. Csajok, haverok, randik, szórakozás... Ezt 19-ben elvágta egy tragédia, és valahogy minden tönkrement,és egyre rosszabb. Kisebb kihagyásokkal egy nagy szopóroller az egész.
2023. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!