Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan 25 éves lányról, aki buli előtt berúg, kokain csíkot szív fel, és még mellé egyéb drogot is tol?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 18:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted?
2023. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem álmaim nője.
2023. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Átlagos 25 éves lány
2023. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Megvetem.
2023. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Kitana. ***** válasza:
60%
Azon kívül, hogy szerintem felelőtlenség ennyire leszarni az egészségedet, semmi, ettől még lehet jó arc, nem ítélek ennyi alapján. Ha lopná a pénzt drogra és közveszélyes lenne, az más, de ha csak buli előtt kicsit túltolja a dolgokat, az nem az én problémám.
2023. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Semmi. Az életem ezen pontján már csak azok az emberek irritálnak akik más emberekkel bánnak rosszul. Mindenki azt csinál magával amit akar, ebben nincs beleszólásom és úgy őszintén nem is érdekel, amíg nem kever szart, nem bunkó, nincs mások terhére, ne adj' isten kedves is a barátaival/családjával.

Inkább az olyat kerülöm mint a pestisest, aki másokról pletykál, hogy "uuuuuu hát nem durva hogy egy LÁNY néha ezt meg ezt csinál???? ezt aztán ki kell vesézni alaposan és rosszindulatúan!!"

2023. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

Szóról szóra ugyanazt gondolom, mint a 6-os.

Mikor álltok már le mások kipofázásáról? Miben változik meg a te életed, ha kidumálsz valakit? Jobb lesz? Boldogabb leszel? Több barátod lesz? Több pénzed? Párkapcsolatod? Komolyan, melyik részére lesz hatással az életednek?

És nem, ez az oldal nem azért van. Csak mondom. Mert ilyenkor szoktak ezzel jönni. Lehet jogod van ide kérdést írni, de kötelességed lenne empatikusan bánni az emberekkel, bármilyenek is.

2023. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Kerülöm az így viselkedő embereket, a nemüktől függetlenül.
2023. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Hogy nem jut el a buliba.
2023. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Követendő példa...
2023. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!