Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan 25 éves lányról, aki buli előtt berúg, kokain csíkot szív fel, és még mellé egyéb drogot is tol?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 18:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
64%
Én nem a kábítószerfogyasztási szokásai alapján szoktam megitélni az embereket. Több olyan barátom is van, akik drogfüggők, emberileg mégis jobban rendbe vannak mint a társadalom nagyja. Nyilván nem ez a követendő példa, mondjuk a buliba drogozás még nem is jelent feltétlen függőséget. Régen azért drogoztunk mert buliztunk, most sajnos azért bulizunk hogy drogozzunk. Ez sem mindegy. Akik meg csak annyit tudnak felhozni a másik ellen, hogy drogos, azok említésre sem méltóak. Én pl nem szeretem az alkoholt, mert rossz hatással van rám. De a partydrogoktól mégjobban funkcionálok igazából. Ha emiatt valaki elítél, szerintem azzal nincs is dolgom.
dec. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Azt, hogy mindenki másban találja az örömöt.. ha neki ez okoz boldogságot, lehet megvan az oka.. valamikor jól esik kicsit kiengedni.. amikor sok stressz, probléma van rajtad nem megy mindig könnyen tiszta fejjel.. vagy például amikor szorongsz, vagy szociális problémáid vannak, az ilyen megoldások egyszerűnek tűnnek. Az ő dolga, az ő élete. Míg nekem nem okoz gondot, vagy nem kötekszik velem, azt csinál amit akar. :D
febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!