Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb gonoszság...

Mi volt a legnagyobb gonoszság, átverés, aljas húzás, amit veletek megtettek eddigi életetek során?

Figyelt kérdés
Pl. munkatársak, barátok, vagy olyanok, akiktől nem vártátok volna.

2014. júl. 16. 15:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ti tettetek meg. És miért?
2014. júl. 16. 15:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Ponter.hu egész héten regeltől esti gyűjtöttük a pontokat, aztán nem kaptunk ajándékot.
2014. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eljátszotta, hogy szerelmes belém, de csak arra kellettem neki, hogy legyen hol aludni, legyen ki fizeti a sz@rjait. szóval átvert érzelmileg és anyagilag is. nőről van szó ki megtette.
2014. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megfenyegettek késsel,(majd életveszélyesen) megaláztak, párszor megvertek, leköptek hátulról, rágót dobtak a hajamba, és cukrot, elájultam de nem kaptam segítséget, hazugnak neveztek, be mártottak nemlétező eseménnyel... nem is tudom már mi lehetett még. És azt sem tudom még mi jöhet. Állok elébe. Fő az önvédelem, és hogy kegyetlenek legyünk.
2014. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt hittem hogy szeret,pedig totális hülyére vett az évek során.Kihivott egy másik országba a kapcsolat folytatása miatt,majd utána meggondolta magát és menjek ahová gondolom.Kvázi csövest csinált belölem,mert itt munkát se találtam,s ő ezen roppant mód örömet érzett,gúnyolódott,s előtte azért még érzelmileg és szexuálisan is kihasznált.
2014. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!