Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne akarjanak...

Mit tegyek, hogy ne akarjanak az utcán leszólítani / ismerkedni velem a férfiak?

Figyelt kérdés

Egy beforduló, többnyire morcos vagy melankolikus figura vagyok alapvetően, ennél kevésbé nyitottságot és barátságosságot sugárzó nem tudom, hogy lehetnék. Nem mosolygok idegenekre, nem keresek szemkontaktust, és más hívogató gesztust se teszek tudtommal.


Akik így szoktak ismerkedni,megmondanák, milyen nőhöz nem mennének oda?



2023. szept. 8. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Én megelőzöm őket. Amikor lesnek, mint a birka, megkérdezem hogy mi a fszt lesel?

Ez után már nem jönnek oda.

2023. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Szakállas nőhöz.
2023. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Tegyél az ujjadra egy jegygyűrűt.
2023. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Én is beforduló vagyok, ráadásul férfi ruhákat hordok (nem trendi oversize alter cuccokat, hanem átlagos felnőtt férfi ruhákat), 3mm-2cm közti hosszúságú pasis hajam van, dagadt is vagyok, tehát én tényleg nem tudom, elriasztja-e ezeket bármi is... Talán épp azokra pályáznak, akik látszik, hogy visszahúzódó emberek, és a kinézetük nem számít.
2023. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

Csinaltass par polot "megollek, ha leszolitasz" vagy "ne a kutyamtol felj, en haraposabb vagyok" vagy "hagyj beken" - de vehetsz is a neten hasonlo szovegekkel, vagy kulon, egyedikent is megrendelheted (bar ugy dragabb egy kicsit, azt hiszem)

[link]

[link]

2023. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

5#

Hogy ez nekem nem jutott eszembe 😅😅

Nekem meg olyan pólót kellene csináltatnom, hogy:

Nyugodtan szólíts le!

Ne csak nézz!

Ismerkednék...

Gyere mááár!!!

😅😅

2023. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

#6

Csinaltattam par polot a ferjemnek "A legjobb _ferjem szakmaja_ a galaxisban" + a weboldal cime feliratu polot. Parszor elmentunk teniszezni, meg az edzoterembe, egy hetvegen piknikeztunk a parkban, es nem csak a weboldal latogatottsaga nott, hanem fel is hivtak paran, akik mondtak, hogy hol lattak minket.

Aztan csinaltattunk meg plusz 10 ilyen polot, es mar azokban is dolgozik minden nap.

Neked talan valami ilyesmi? Biztos csinalnak egyedi cuccokat Magyarorszagon is.

[link]

2023. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
5#: Ez nem valamii jó ötlet, mert rengetegen azért állnának vele szóba, hogy: "Jaj, de jó a pólód, hun vetted?", osztan nem lenne nyugta semmi sem. Szerintem érdemesebb lenne szarkasztikus humort gyakorolnod, és olyan szövegeket nyomni, mint amilyen pl.: Dr. Cox-nak van.
2023. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

Vegyél fel burkát vagy csadort!

A kutya nem fog leszólítani...

Mást lehet, de leszólítani nem fog!:)

2023. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kroms ***** válasza:
45%
Legyél koszos, büdös és dagadt, ennyire egyszerű.
2023. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!