Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne akarjanak...

Mit tegyek, hogy ne akarjanak az utcán leszólítani / ismerkedni velem a férfiak?

Figyelt kérdés

Egy beforduló, többnyire morcos vagy melankolikus figura vagyok alapvetően, ennél kevésbé nyitottságot és barátságosságot sugárzó nem tudom, hogy lehetnék. Nem mosolygok idegenekre, nem keresek szemkontaktust, és más hívogató gesztust se teszek tudtommal.


Akik így szoktak ismerkedni,megmondanák, milyen nőhöz nem mennének oda?



2023. szept. 8. 19:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát ezeknek mindegy....ha meg tudják állapítani, hogy nő nemű vagy, akkor lehetsz alacsony, magas, vékony, túlsúlyos, lehetsz akármilyen, ezek a barmok betalálnak, sajnos nálam is, pedig én külsőre neha eléggé creepy tudok lenni, főleg ha sötétben sétáltatom a kutyát....
2023. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

Fülhallgatót teszel a füledbe, és úgy sétálsz tovább, mintha nem is látnád az embert. Én egy csomószor nem is hallgatok semmit, csak jó érzés, hogy állok a buszmegállóban, csesztetem a telefonom, és 1-2 percen belül feladják, mert onnantól kezdve, hogy el tudod engedni ezt a "nem szabad bunkónak lenni a járókelőkkel" attitűdöt, amire a legtöbb kislányt nevelik, már neki lesz kínos, hogy másfél perce kalimpál előtted és egyszerűen nem veszed észre. Teljesen egyértelművé válik a környezet számára is, hogy ki az, aki csak a saját dolgával törődik, és ki az, aki erőszakosan akarja a másik figyelmét, energiáját.

Csövesek ellen is hatásos egyébként.

2023. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
12 a fülhallgató miatt nem hallasz és ez veszélyes.
2023. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
De, ha nem hallgatok semmit rajta, akkor tökéletesen hallok vele. Útelágazódásnál, zebránál úgyis szétnézek, ha meg valaki hátulról próbált megközelíteni, azt kivétel nélkül éreztem, hogy valaki ott van a személyes teremben, hiába nem hallottam vagy láttam (hátul ugye szemem sincs, ez is veszélyes)
2023. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
14 neked bevált, az egy dolog, de ne ajánlass másnak ilyet. A végén még megfogadja, és amiatt kerül bajba.
2023. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!