Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitévő legyek? Nem látom...

Mitévő legyek? Nem látom értelmét tovább létezni? Feladtam!

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, egész életemben azon voltam,hogy tanuljak, jól keressek. Tudjak otthon anyagilag segíteni, mert elég csórók voltunk. Áram 4x ki volt kötve víz is, így kellett tanuljak és végül amúgyis elárverezték. Véleményem szerint jogtalanul, mert anyámtól vonták,de ez mindegyis.

Sajnos vettem én is házat, rá egy évre teljesen bekattantam így olyat csináltam a munkahelyemen ami miatt kirúgtak pedig ott jól kerestem. Ezután jött minden lavina, nem találok munkát pedig van 4 féle önéletrajzom takarításhoz, bankba , irodába, gyárba mindenhova mindenféle.

Egyik hitelemmel becsúsztam belefizetgettem, közben felmondták. Így keres 200.000 ftot kellene csak a hitelekre kifizetni munkanélküliként adósvédelmet vettem igénybe.

Próbálkoztam külföldön sajnos igaz az,hogy nyelvtudás nélkül átcsesznek. Nem a legpiacképesebb szakmákat választottam, de ezeket is azért, mert ,máshoz sík lüke vagyok. Az infláció sem a legjobb. Most is amit találtam a közelben munkát állandó éjszakás nettó 1537 ft/ óra azt hiszem ezen már rajta vanaz éjszakai 15% pótlék.

Sajnos webcamos munka és társai nem jöhet szóba, mert nem a legelőnyősebb testalkattal áldottak meg főleg,hogy az idegtől még hízok is sajnos, de ez lenne bárcsak a legnagyobb bajom. Irigylem azokat akiknek legalább ez a lehetőség adott még ha szégyen is.


Nem tudom mi tévő legyek, nem is tudom mit várok, minek írtam ezt ide ki.Talán csak valami utolsó soroknak. 4 éve csak szenvedek nem tudom miért hittem azt,hogy nekem jobb lehet az életem,mint a családomnak.

Eladnám a házat is, de felújítani nem tudom miből meg ha én nem találok erre melót más se így kb nem ér semmit az ingatlan. Egy szobás, nincs másik szoba amit kiadjak.


Már szinte teljesen nulláztam magam lemondtam a tvt, net kicsi , nincs előfizetésem semmire, nem veszek buszjegyet inkább 20km-t bebiciklizek ha interjú van.

Teljesen feladtam. Csak meghalni szeretnék



2023. szept. 11. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Ne add fel, másnak összejönnek a dolgok néha, de mindig van valami megoldás! Előbb-utóbb találni fogsz munkát, próbálj meg írni egy munkaerő kölcsönzőnek, és keresgess olyat, ahol szállást is adnak!

Nézegess a közszférában is, oda könnyebben be lehet kerülni: [link]


Én is elég nehéz körülmények közt nőttem fel. Betegen születtem, apám alkoholista volt, anyám 8 általános végzett, a fél gyerekkorát intézetben töltötte... egyik Provident hitelből a másikba csúsztunk, stb. Tudom, hogy nagyon rossz az ilyen, de előbb-utóbb rendeződnek a dolgok.

2023. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Én se találok munkát,adósságom is van, kocsim összetört és egy csomó más. Majd lesz valahogy,de ne add fel :)
2023. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én már feladtam . 3 műszakra adnak 240 ezret ezt is vállalnám már de semmi. Mosoda 170 ezer itt nincs is meg a 200 de ezt is vállalnám.


Semmit nem érek. Sehova nem vagyok jó.

2023. szept. 11. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Kapitalizmus
2023. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Kertész leszek, fát nevelek,

kelő nappal én is kelek,

nem törődök semmi mással,

csak a beojtott virággal.


Minden beojtott virágom

kedvesem lesz virágáron,

ha csalán lesz, azt se bánom,

igaz lesz majd a virágom.


Tejet iszok és pipázok,

jóhíremre jól vigyázok,

nem ér engem veszedelem,

magamat is elültetem.


Kell ez nagyon, igen nagyon,

napkeleten, napnyugaton -

ha már elpusztul a világ,

legyen a sírjára virág."

2023. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fel kell adnod ez a materialista felfogást. Élj a mának és ne érdekeljen a pénz. Úgy sem lesz értelme főleg, hogy birtoklásból erősen haladunk a bérléses világ felé.
2023. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!