Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi végre jöttem a világra?

Mi végre jöttem a világra?

Figyelt kérdés
Nincs egyértelmű célom, nincs úgynevezett hobbim sem, meg semmi ami úgy igazából érdekelne. Fogyasztó és munkaerő állatnak még jó vagyok, de még az előbbiben sem vagyok úgymond igényes. Csak gyűlik a számlámon a pénz. Milliomos vagyok, már ha magyar forintban kifejezve van ennek bármi értelme.

2023. szept. 16. 08:02
1 2
 11/11 anonim válasza:

én tizenhat éves vagyok én is így vlotam mint te

tudom nehéz de van rá megoldás neked vannak dolgok amiket szeretsz csinálni csak még nem tudod hogy mi próbálj ki sok mindemt sportokat pl kajak síelés küzdősport stb főzés fotózás egyébb hobbi kezdj el randizni és pár év mulva vedd el akit szertetsz aztán jöhet a gyerek utána felneveled majd jönnek az unokák és unokázol vagyél nekik sok fagyit játékot és a gyerekedet majd az unokákat a pénzedből vidd el utazni tudom irtad hogy nem szeretsz de akkor más hejzet lesz a lényeg hogy élj szabadon és csinálj amit akarsz de elötte rá kell jönöd hogy mit is akarsz csinálni.

2023. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!