Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen céltalan az életem M...

Teljesen céltalan az életem Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és még mindig tanulók,mert párszor vissza fogtak általános iskolában.

Kőművesnek tanulók, most vagyok végzős és egyáltalán nem tetszik ez a szakma, apukám most kezdet bele egy vállalkozásba, tüzifa kereskedéssel és fuvarozással szeretne foglalkozni.

Szó volt róla hogy jöhetek hozzá dolgozni,csak tartók tőle,hogy ez sem igazán az én világom, pedig nagyon szeretnék vele dolgozni,de fölöslegesen nem szeretném,hogy pénzt áldozon rám.


Nem igazán tudom,hogy mire lennék jó, jelen pillanatban semmi sem érdekel

más szakterületen nem nagyon tudom elképzelni magamat.


Régebben jártam kondizni,mert jobban akartam kinézni,de nem volt kitartásom ahhoz sem így befejeztem.

Nincsenek barátaim és még komolyabb kapcsolatom sem volt és egyáltalán nem tudok azonosulni a generációmmal.



Egy ideig érdeklődtem apám váltakozása után,de mostanában már nem ,mert kemény munka kint az erdőn dolgozni és nem akarok megszakadni, a fuvarozáshoz meg nincsen olyan jogsim, még személyautóhoz sem.


Ez most tudom úgy hangzik,hogy nem akarok dolgozni, pedig ez nem így van!


én csak szeretném azt megtalálni,hogy miben vagyok jó.


Nem szeretném, hogy apámék tartsanak el egész életében,már most próbálok takarékoskodni és minél kevesebbet költeni felesleges dolgokra és próbálok nem a szüleimtol pénzt kérni,ha el akarok menni valahová, ez általában így is szokot történi.


Minél több dologba bele szeretnék adni,ez a legkevesebb,mert ez így van jól és nagyon jó szüleim vannak,nem akarom,hogy ők fizessenek mindent.


Lényegében ennyit rólam, ha tudsz normális véleményt alkotni akkor azt kérlek oszd meg velem,mert nagyon nagy szükségem lenne pár tanácsra.



2023. szept. 16. 13:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még attól is félek, hogy édesapámnal nem lenne sok munka, szóval így kell keresnem egy másik munkahelyet és másodállásban nem hiszem,hogy tudnék neki is segíteni,de cserbenhagyni se szeretném
2023. szept. 16. 13:26
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha tudod, hogy nem a te világod, akkor azt is tudod, hogy mi az mi pedig az.
2023. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bár minden ilyen könnyű lenne
2023. szept. 16. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szakács, cukrász szakma? Ezekben a szakmákban az ember kiélheti a kreativitását, és nem baj, ha nem vagy annyira jó tanuló egyébként.
2023. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kezdjél el itt-ott segédként dolgozni. Pl asztalos, kertész, szakács, stb. Hátha ráakadsz álmaid szakmájára.
2023. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az meg a másik, hogy egy jó szakács aranyat ér, és előfordul, hogy egy szakács boldogabb, mint akinek diplomája van, és egy irodában, hivatalban csücsül.
2023. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!