Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érezted már úgy, hogy teljesen...

Érezted már úgy, hogy teljesen üressé, céltalanná vált az életed? Hogy végre szeretnél már egy igazán jó, izgalmas közösséghez tartozni, hogy végre megszűnjön a magányod?

Figyelt kérdés
Én sokszor átéltem ezt és kíváncsi vagyok, ki van hasonló helyzetben. Hátha segíthetünk egymáson. :)

2019. dec. 19. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Írj privátot az ugyanezt kérdező másik 100 embernek. Vagy azok is mind a te műved? Ami ebből kisülhet az nem más mint közös önsajnáltatás
2019. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne ez a közösség, és remélem többen is vevőek lesznek rá :)
2019. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Hát igen, de tudod a privát-esőhöz a végére oda kell biggyeszteni:

16/L

2019. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Magány kategoriába hiába ir ki pasi kérdést,semmi értelme..
2019. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
75%

Igen...de ez nem hinném, hogy ilyen egyszerű, hogy huppsz ott egy izgalmasnak tűnő közösség, csatlakozzunk már...mert akkor már csatlakoztál volna. Szóval csak annyit szeretnék ezzel mondani, hogy a magány részét persze, biztos lehet orvosolni egy közösséghez való tartozással, de az hogy üressé válik az életed, meg céltalanná -szerintem- azt nem. Legalábbis rizikós...lehet olyan közösséget fogsz ki, ami hosszútávon nagyon jól hat rád, de megtörténhet ennek az ellenkezője is, mert pl. csak sodródtál.

(persze mondom ezt én, aki tökre átérzi a kérdést:(

19L

2019. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem nagyon találtam ehhez hasonló közösséget. De szerintem sokat segíthet, ha többen megbeszéljük, hogy miben érzünk elakadást, mik a problémáink. Egy másik ember lehet, hogy jobban átlátja a dolgokat. Nem beszélve arról, hogy jó valakikhez tartozni. Nyilván nem kell erőltetni semmit. Mindenki a maga tempójában haladhat.
2019. dec. 19. 23:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is szívesen csatlakoztam volna egy közösséghez, kisebb baráti társasághoz, de soha nem éreztem a megértést, elfogadást mások részéről. Felém egy kicsit máshogy kell közeledni, mint az átlaghoz, nagyon csendes zárkózott vagyok és a legtöbb ember, ha próbál is beszélgetni velem, egyből lerohan, túl személyes kérdéseket tesznek fel, amellyekkel kellemetlen helyzetbe hoznak, mire én alig bírok valamit kinyögni... 19/L
2019. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szomorúnak tartom, hogy nem fogadtak el téged. Ezt is nagyon át tudom érezni. Szinte kivétel nélkül mindig kiközösített voltam. De szerencsére már megtanultam magamat értékelni.

Annál több van benned. A zárkózottság, csendesség erre utal. Tény, hogy ezt sajnos sokan nem tudják kezelni.

Manapság a felszínes beszélgetés a divat. Bár még annak se nevezném.

Ritkább személyiség típusok nehezebben találnak hozzájuk illő társaságot. De én nem bánom, hogy ilyen vagyok. Most már segíteni szeretnék a hasonlókon.

2019. dec. 20. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmetekbe A hasonmás c. filmet :).
2019. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, most is így érzek!
2020. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!