Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ti találkoztatok internetes...

Ha ti találkoztatok internetes fórumokon velük, milyenek a feminácik? Miket mondanak ami annyira felháborító?

Figyelt kérdés
Ja és szerintetek milyenek az incelekhez képest? Rosszabbak?
2023. szept. 16. 22:24
1 2
 11/17 anonim válasza:
82%
10es, ott ahol a partnered téged szíd a hátad mögött, majd az egyedül lét miatti félelemből marad veled, hagyva magát zsarolni, az minden csak nem egészséges kapcsolat.
2023. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
11-es, véletlenül sem az volt a probléma, hogy megjelentek a végül egyedül maradt, korábban meg vígan r!banckodó barinők, akik a normális kapcsolatban lévő nő fülébe suttogtak folyamat, hogy r!banckodjon ő is mert az a divatos és neki jár. És végül szétbarmolták volna az ő kapcsolatukat is, amúgy annyi ilyet láttam az utóbbi években... Hanem a kapcsolat volt alapból rossz, meg a férfi aki megzsarolta, hát persze. Ez annyira jellemző és tipikus. Undorítóak vagytok a kiforgatással, de legalább nagyon jól látszik pár itteni kommenten is a jelenség, ami ellen itt páran felszólaltak. Csak veletek szemben valós érvekkel és tényekkel. Nektek csak a személyeskedésre, kiforgatásra, lepontozásra és köpködésre futja. De mivel itt is femináci többlet alakult ki, értelmes beszélgetés sajnos már nem lesz.
2023. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem a partnerem szidott, hanem a barátnői akartak beállítani rossz embernek és próbálták mosni az agyát. A helyzet kicsit bonyolultabb mint egy átlag kapcsolatban, mert félig nyitott kapcsolat, tehát nem ő az egyetlen barátnőm (amit ő teljesen el is fogadott). Zsarolni meg kontrolálni sose szoktam. Megmondtam hogy mik azok a határok amik nekem bele férnek és mik azok amik nem. Ha ezekkel nincs megelégedve, akkor felesleges folytatni a dolgot. Egyszer sem emeltem fel még a hangomat se rá se senki másra akit szeretek, sose voltam agresszív tehát nincs mitől félnie. Még azt is felajánlottam neki hogy ha úgy dönt hogy szakítani akar, 3 hónapra kiveszek neki egy lakást amíg talpra áll és talál munkát, és átcuccolni is segítek (igazából csak nem akartam hogy bármelyik kismalac a házamba tegye a csülkét).
2023. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez egyre jobb, légyszi még mesélj! 😂😂😂
2023. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

Tehát:


- A lánynak nincs rendes kapcsolata (a nyitott kapcsolat nem rendes kapcsolat)


- Mivel nem tiszteli magát annyira hogy legalább olyan srácot találjon, aki őt szereti, nem csak félrelépni, valószínűleg sok önbizalma sincs.


- A barátnői próbálták segíteni, vagy legalábbis motiválni, hogy olyan pasit találjon aki nem tart pofátlanul nyíltan oldalbordát.


- Erre közölted hogy vagy te vagy a barátnői


Tovább nem elemzem; a te szempontodból teljesen logikus, szerintem itt a csaj döntött rosszul. Nagyon kevés önbizalma lehet. Kár hogy kitetted a barátnőit, még segíthettek volna neki kicsit felépíteni az önértékelését egy picit.

2023. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%

Igazából felesleges vitatkozni ezen. Mindenki élje úgy az életét ahogy akarja. Majd talán 40 évesen mikor egyedül ülsz otthon a macskáiddal rájössz a hibáidra, ugyan úgy mint a kopaszodó 40 éves kövér incelek akik ahelyett hogy magukon dolgoztak volna, sajnáltatták magukat. Egyik kategória iránt sem érzek szánalmat se sajnálatot. Részemről itt le is zártam a vitát, mert vitatkozni csak olyanokkal lehet akik értelmileg egy szinten vannak velem :)


Az egészséges gondolkodással rendelkező hölgyeknek meg uraknak ajánlom a Fressnapf részvényekbe fektetést, mert pár év múlva elég sok macskaalom meg eledel fog fogyni :D

2023. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%

"Részemről itt le is zártam a vitát, mert vitatkozni csak olyanokkal lehet akik értelmileg egy szinten vannak velem :)"


No ja, olyan mélységbe nem megyek egyedül. Egyébként cuki vagy hogy vitának gondoltad ezt. De köszi, a napi trashem meg van. 😂

2023. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!