Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki utálja a spotify-t és youtube music-os?

Figyelt kérdés
Mindenki akit ismerek, spotify-os, amit nem értek, mert az appnak enyhén szólva is annyi gyerekbetegsége van, ha nem veszed meg a premiumot. Ilyen alapdolgok, hogy nem tudsz előre-, hátra-, vagy valahogy beletekerni a zenékbe. Hogy nem tudsz egy zenét rendesen kiválasztani, hogy ezt akarod hallgatni; “nem, mert 6-nál többet nem lehet skippelni”, és rányomok egy zenére, hogy meg szeretném hallgatni, csak azért is más zenét tol le. Arról már nem is beszélve, hogy a playlisteimet telerakja “spotify ajánlotta” zenékkel - köszi, de én azért azokat válogattam be, mert én azokat szeretem, szoktam hallgatni. Ja meg amit még nagyon szeretek, az a 2x félperces reklámok. Egyedül az a jó benne, hogyha kilépsz az applikációból, akkor folytatja a zenét. Mindez a Youtube musicban nincs, kivéve az utolsót, ami egyedül a spotify-nál van. Van aki hasonlóan gondolja, mint én? Persze, senki ne vegye magára, aki spotify-os, ez nem egy háború. Csak hogy esetlegesen kíváncsi lennék, hogy ki miért szereti a spotifyt.

2023. szept. 22. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden csak pénzért működik jól, ezért van mindkettőből előfizetős verzióm. Megéri a reklámok miatt és így sosem kell rádiót hallgatnom.
2023. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül csak a YouTube Music-ot használom és maximálisan meg vagyok vele elégedve. A reklámok nem zavarnak, ennyi "áldozatot" bőven megér, hogy ingyen hozzáférhessek és letölthessek szinte mindent, amit csak akarok.
2023. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Spotify hallgató vagyok, és nekem megéri ennyi pénzért előfizetni rá, hogy soha ne kelljen reklámot hallanom zenehallgatás közben, és lezárt képernyőn is hallgathatom. Ráadásul bármikor, bármit, mert eddig mindent megtaláltam rajta, amit akartam. Autóban is ezt nyomom be a rádió helyett.
2023. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon használhatatlan az ingyenes verzió, PS4-en viszont teljesen jó. Azt a számot hallgatod, amelyiket akarod és reklámot is nagyon ritkán rak be.
2023. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Elő kell fizetni.
2023. szept. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Én eddig a Spotifyra sose fizettem 2000 Ft/hónál többet. Nekem megéri, hogy eltünjenek a "gyerekbetegségek".
2023. szept. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Sosem foglalkoztam ilyen online szarokkal.

Minden zene amit hallgatok, le van töltve.

2023. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Én is letöltöm amit hallgatni akarok. Gépen van reklámblokkolóm, így yt-n nem dob reklámot.
2023. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Jelen. 🙋‍♂️

én azért szeretem jobban a YT musicot, mert jobban tetszik a menüje stb. és sokkal több minden megtalálható rajta -ez nagy előny- rajta van az összes youtube videós zene. ami spotin nincs.

viszont cserébe nincs podcast🙂 tehát mindekettőnek van egy előnye és egy hátránya.

YT music-meg találod amit youtubeon

Spotify-Podcast


egyébként mintkettőt prémiummal kell használni, ugy az igazi. csak nekem nem kell fizetni a prémiummért :P *vanced*

2023. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!