Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk nektek bejönne egy ilyen...

Fiúk nektek bejönne egy ilyen habitusu lány?

Figyelt kérdés

Szexi, igazi nőies kisugárzása van és minden férfi őt akarja. Mindig elegáns és intenzív színekbe öltözik, szinte mindig szoknyát visel térd alá érőt.


Van tartása kissé elérhetetlen típus, viszont nagyon humoros és laza ha jól éri magát, kicsit cinikus. Igazi szabad szellem ilyenkor mer önfeledten nevetni és ami a szívén az a száján, sokszor túl őszinte. Mikor jól érzi magát kissé komolytalanná válik.



Viszont megválogatja kit enged a bizalmába.


A partnerével tisztelettel beszél, hadja hogy a partnere vezesse őt, a férfi hordja a nadrágot.


Azt az elvet követi hogy "vagy nagyon vagy sehogy" !



2023. szept. 27. 21:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#10 hát hála a jó istennek mindig sikerül minden mert az isten a jó embereket áldja nem az ilyen paraszt aljas nőket. Magyaroknál aljasabb nép nem kell
2023. szept. 27. 21:42
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Koma..van egy ilyesmi csaj a làthatáron?

Szardle ki mit mondd/gondol..a lènyeg hogy neked tetszen te szereted nem màs..

2023. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

#11: jaja. még jó hogy csak félig vagyok magyar. De még mindig férfi.


#12: miből gondolod hogy férfi a kérdező?

2023. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%

Biztos nem.


29/f

2023. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%

Kellene a fenének.

Utálom a kirívó csajokat.

2023. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy én pont olyan vagyok, amit a kérdező leírt. Megjegyzem, elég nehéz így partnert találni, vagy szerintem egyszerűen csak rossz helyre születtem. Nekem olyan tapasztalataim vannak, hogy a legtöbb pasi megbecsül, tisztel egy ilyen nőt, de hosszútávon nincs elég idegük hozzá. Szabad szellemű nő a mai világban? Melyik egoista barom tudná ezt tolerálni? Aki meg tudná, az vagy túl idős, vagy foglalt. Ezért vannak inkább férfi barátaim nekem is párkapcsolat helyett. Legalább is én még nem találtam meg az ideálisat, pedig még 30 éves sem vagyok. Ritka egy jelenség. Általában azok a nők ilyenek, akik szexszimbólumnak számítanak, pl. Marilyn Monroe.
2023. szept. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Ja, azt még hozzá kell tennem, hogy ezek a nők nagyon kitartóak és céltudatosak. A káros szenvedélyek, az aprócska bűnözések, a munkájuk elvégzése egy görbe este után, ezek a dolgok meg se kottyannak nekik. Az ilyen fajta életviteltől az átlagember inkább menekül. (17. voltam)
2023. szept. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
37%
Akiknek van eszük, szóba se állnak az ilyenfajta csajokkal. :)
2023. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#18 miért?!
2023. szept. 27. 23:23
 20/22 anonim ***** válasza:
73%

"...minden férfi őt akarja."

Kizárt...

2023. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!