Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valamit nagyon nehezen...

Ha valamit nagyon nehezen lehet elérni és egyre több lesz az akadály, akkor az jó előjel vagy rossz?

Figyelt kérdés

Inkább élettapasztalatra lennék kíváncsi és nem a sablonos dolgokra.

Gondolok itt arra, hogy nehezen tudtam megoldani valamit, de a végeredmény nagyon megérte, vagy nehezen tudtam megoldani valami és végül soha semmi hasznát nem vettem neki.


máj. 23. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Minél inkább halad előre az ember, az élet annál több akadályt fog elé görgetni. Persze aki nem csinál semmit, csak ül a babérjain, ott nem lesznek akadályok, csak kérdés érdemes-e így élni.
máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hàt ezt egyéni szituàciókban kel felmérned. Klisés dolog ez a "csak az éri meg ami nehezen jön" maszlag. Mint ahogy a boltban is egyesével ítéled meg mit érdemes megvenni mennyiért, az életben is fel kell mindenhez mérni megéri-e azt az àldozatot amibe kerül. Nem lehet àltalànossàgot vonni.
máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában akkor vagy jó helyen, ha könnyen összejönnek a dolgok.

Ha viszont boldogtalan vagy benne, menj másfelé, hiába könnyű.

máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Amikor vmit el akartam érni,nem érdekelt,h mennyi idǒmbe ès energiámba kerül,elértem. Nem érdekelt,h mindenki azt mondta,h úgyse sikerül. Ugy gondoltam,h nem mondhatjak meg nekem,h én mit akarjak elèrni. Pl diploma nyelvvizsga
máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt részem mindkét végkimenetelben. Nincs általános igazság. Volt, amiért szörnyen sokat güriztem. Dolgoztam és beáldoztam. Az időm, a pénzem és talán még a mentális egészségemis. Tudod mi lett a vége? Kudarc. Bukás, és a gödör alja. Ha konkrétan érdekel, ez egy jól fizető munkahely volt.


Mindezek dacára sose bánj semmit! Nem visz előrébb. Volt részem pozitív végkimenetelben is. Évek kitartó munkája volt. A rááldozott idő és energia szinte felemésztett. Mégis sikerült. Azóta is boldoggá és büszkévé tesz. Nincs ennél jobb, de ennél nehezebb sem.

máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!