Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szociális fóbiásként hogyan...

Szociális fóbiásként hogyan éljek túl egy esküvőt?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után megtaláltam szerintem a párom, akivel eltudom képzelni az életem, de lesz a húgának a lagzija és szociális fóbiásként nagyon nagy kihívásnak élem meg, nem akarok elhasalni. Hogyan éljem túl? Nem ismerem annyira a családját sem, úgy érzem sok lesz annyi embert megismerni egyszerre. Félek, hogy nagyon befeszülök és nem fognak megkedvelni.
2023. okt. 9. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz dió! Én lehet hogy el sem mennék..
2023. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szerettem már gyerekként sem az esküvőket.


Proli zene, részeg dajdajozás.


Nem kell elmenni, vagy elmész a polgári esküvőre, de a lagzira nem.

2023. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Párod tudja mennyire fóbiás vagy? Megtudod vele beszélni?

Szerintem egyébként a szertartásra illene menned, mert mégiscsak a párod családja, gratulálsz, bemutat a párod.

Valamit pedig kitalálsz, hogy miért nem tudsz a lagzira menni, ami hihető, persze mindezt előre.

A lagzi elsőre neked biztos sok lenne, ha ilyesmire nem nagyon jártál még, őszintén beszéld meg ezt a pároddal.

2023. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Hat ne menj el.. csak megerti ha annyira egymasra talaltatok
2023. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!