Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit árul el rólam, hogy a 40...

Mit árul el rólam, hogy a 40 feletti nők egyszerűen imádnak?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy az ilyen anyám korabeli, 40, vagy inkább 50 feletti nők egyszerűen odáig vannak értem. Nyilván nem mindegyikük, de a többségük. Beszélgetnek velem, érdeklődve kérdeznek, mindig odajönnek hozzám, stb. Ezeknek nincs szexuális, vagy párkapcsolati tartalma, de valahol ott motoszkál az is a háttérben.


Ehhez képest a korombeli, vagy nálam fiatalabb nők kb. le sem köpnek. Egy jórészük még akkor is kifejezetten távolságtartó, ha csak egy sima udvariassági beszélgetést kezdeményezek. Ez pedig elszomorító, mert számomra a 40 feletti nők egyáltalán nem vonzóak.


A fenti tény mit árul el rólam, a személyiségemről? Miért van ez? Csak velem van így, vagy jellemző másra is?


32F



2023. okt. 10. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

" anyám korabeli, 40"

. Hm... téged hány évesen szült az édesanyád?


Csak hogy pontosabb választ tudjak adni.

2023. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1 Rendben, jogos...

Pontosabban fogalmazva: 40-éves kortól, az anyám korabelieken át, egészen a nagymamákig (de őket nem számoljuk).

2023. okt. 10. 11:18
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Lehet nem vagy divatos valamilyen szempontból. És a fiatalabbaknak az jobban számít, mint simán a kinézeted vagy a kisugárzásod.
2023. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3

Nem mondhatnám, hogy ne lennék az. Igaz, "klasszikusabb" vonalat képviselek, de nem mondhatnám, hogy ne lenne divatos.

2023. okt. 10. 11:21
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Hát, azért nagyon nem mindegy, hogy 40-es nők vagy anyád korabeliek....
2023. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Kb azt árulja el, hogy átlagos vagy, és a korodbelieket még hidegen hagyod, de az elhagyott kihasznált kidobott idősebbek már lejjebb adták, és még neked is örülnének.
2023. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom, én sehol nem kerülök kontaktba ilyen nénikkel.


Ellenben az, hogy 30 éves korom óta a 18-22 éves lányok imádnak, ténylegesen érdekel, ezért lehet másfelé nem figyelek.

2023. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

"Nem tudom, én sehol nem kerülök kontaktba ilyen nénikkel."


Ismerős. 1999 és 2012 közt én sem nagyon találkoztam ilyennel.

Üdv. Ambrus

2023. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#7 Az talán kicsit túl fiatal korcsoport, viszont még mindig előnyösebb a 40+-osoknál (bár ízlés kérdése).


Én pedig a fiatalokkal nem kerülök kontaktba. Mondd, te hol találkozol ilyen korúakkal? Bulikban?

2023. okt. 10. 12:38
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

#9


Utazás, net, tinder, konferenciák, egyetemi tanítás, cégem fiatalokat célzó eseményei, stb stb. Messze ez a legaktívabb korosztály, azért nem olyan nehéz.

2023. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!