Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit árul el rólam, hogy a 40...

Mit árul el rólam, hogy a 40 feletti nők egyszerűen imádnak?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy az ilyen anyám korabeli, 40, vagy inkább 50 feletti nők egyszerűen odáig vannak értem. Nyilván nem mindegyikük, de a többségük. Beszélgetnek velem, érdeklődve kérdeznek, mindig odajönnek hozzám, stb. Ezeknek nincs szexuális, vagy párkapcsolati tartalma, de valahol ott motoszkál az is a háttérben.


Ehhez képest a korombeli, vagy nálam fiatalabb nők kb. le sem köpnek. Egy jórészük még akkor is kifejezetten távolságtartó, ha csak egy sima udvariassági beszélgetést kezdeményezek. Ez pedig elszomorító, mert számomra a 40 feletti nők egyáltalán nem vonzóak.


A fenti tény mit árul el rólam, a személyiségemről? Miért van ez? Csak velem van így, vagy jellemző másra is?


32F



2023. okt. 10. 10:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

Majdnem te is 40 vagy,milyen anyád korabeli 40esekről beszèlsz..


Mit árul el ez rólad?

Azt hogy megragadtál fejben a huszas èveid elejèn. Nem fogtad mèg fel, hogy már közelebb állsz a 40es korosztályhoz,mint a 20ashoz. Fogadok csókolomozni, tecccikezni, ès nènizni is szoktál.

2023. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#11

Nem. Azt szoktam mondani, hogy "Szeeeevusz! Szevusz főnök! Dá szép vagy!"

2023. okt. 10. 13:04
 13/19 anonim ***** válasza:

De jól megtippeltem. Lerí rólad hogy ilyen csókolomos nyomi vagy 😂

Ezt a dedóban szokás. Lassan 40 leszel, nem 4. Napszaknak megfelelően szoktak köszönni magázódás esetén. Nem csókolomozni teccikk tudni báttya. A néni meg nem a 40 èves korodbeli, hanem a 70+os, de őt se nagyon illik lenènizni.

2023. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#13

Úgy szégyellem magam. Ne tessék haragudni! Mit tehetnék hogy jobban a kedvében járjak? Én semmi rosszat nem akartam. Ártatlan gyermek vagyok. 🥺

2023. okt. 10. 14:09
 15/19 anonim ***** válasza:
46%
Csak annyit jelent ez, hogy a 40 feletti férfiak még nálad is idiótábbak és rondábbak.
2023. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hát, eddig talán egyetlen darab félig-meddig hasznos választ kaptam, ami a kérdésre válaszol...

Kösz, #6!

Lesz még több is?

2023. okt. 10. 18:56
 17/19 anonim ***** válasza:
A fő kérdés és a 2-es hsz alapján: udvarias, tisztelettudó vagy. Intelligens, megfontolt és talán még jóképű, sármos is. A régi, hagyományos értelemben vett klasszikus pasi. Nem olyan, mint a mai szétszórt, hebehurgya, felelőtlen (kis)fiúk, akik hiába nagyfiúk már 10 éve, még mindig olyanok, mint a gyerekek.
2023. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Balázs?
2023. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

17F


Átérzem. Korombéli lányokkal kijövegetek, de nem különösebben. A nálam 10+ évvel idősebbekkel pedig nagyon jól elvagyok. Ez így volt egészen kiskorom óta is.

A korombéliekkel mem voltam jóban, sőt. A tanáraimmal, szülőkkel meg mindig jól elvoltam.


Nem régen voltam angol nyelvvizsgázni. Ott volt egy csajszi meg az anyja. Az anyjával nagyon jól elbeszélgettem amíg vártam hogy behívnak szóbelizni, a lánya néha mosolygott amikor mondtam egy viccet, amin az anyja nevetett.


Kicsit elvont jelleg vagyok. Elég femininnek tartom magam. Érdekel a divat, szeretek pletykálni, főzni, szeretem a színes dolgokat, stb. Meg elég filozofikus és romantikus jelleg is vagyok. Sajna korombéliekkel nem igazán lehet ilyenekről beszélni, dehát ez van.


Kár hogy nem vagyok egy MILF rajongó.

2023. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!