Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van az hogy egy ember...

Mitől van az hogy egy ember életképtelen nulla és céltalanul él és nem akar semmit sem csinálni és kezdeni magával!?

Figyelt kérdés

Nagyon nulla vagyok mindig segítségre vágyok és igényelném is azt,hogy segítsenek engemet engem az életemben amíg csak élek és meg nem halok.

Nagyon egy szánalmas és szerencsétlen senki emberke vagyok és voltam egész egyetlen egy hús-vér emberi halandó életemben.



2023. okt. 13. 22:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

20#

Te meg ezen kattogsz.

2023. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Így van. Amíg az oldalt szemetelik és nem csinálnak semmit ellene, fel fogom hívni az emberek figyelmét a trollokra.
2023. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem is borzasztó az életem de én szerintem nem magamnak rontottam el. Legalább nyugtasson a tudat, hogy te legalább magadnak cseszted el és nem kell felelősöket keresni.
2023. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!