Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert ennyire rosszindulatu a...

Miert ennyire rosszindulatu a magyar?

Figyelt kérdés
Sajnos sok helyen latni a Facebookon stb, hogy a magyarokba borzaszto sok a rosszindulat az agresszio. Ertem en, hogy nehezek az eletkorulmenyek az orszagban, de ez nem kifogas. Az egzisztencia nem valtoztat az alap hozzaallason miszerint a magyar akkor orul ha masnak rossz. Fog ez valtozni valaha?!
2023. okt. 24. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem a magyar. Ha olvasnál más nyelvű oldalakat, akkor tudnád, hogy mindenhol így van. Nyilván nem a kedves, normális emberek éreznek ellenállhatatlan vágyat arra, hogy hozzászóljanak valamihez a fb-on vagy fórumokban.
2023. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Olvasok mas oldalakat is. Van ott is nyilvan, de ilyen szinten mint itt azert nem. Nulla osszetartas van a magyar emberben en ezt tudom, mert sulyos beteg vagyok. Es raadasul meg csak a 20-as eveim kozepe fele jarok.
2023. okt. 24. 12:32
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem igaz egyáltalán. Mindenhol vannak ilyen emberek, nemcsak nálunk, és nálunk sincsenek nagyobb arányban, mint máshol.

Én már jóval idősebb vagyok, mint te, bejártam már a fél világot és utálom, amikor valaki ilyen általánosító megjegyzéseket terjeszt, mert nem igaz. Láttam a saját szememmel, hogy az emberek mindenhol ugyanolyanok.

2023. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem tudod, hogy mi megy más országokban, teljesen egyértelmű az írásod alapján.

Láttad már, hogy mi folyik pl. az egyesült államokban? Hogy egyetemi kurzusok vannak arról, hogy miért kell utálni pl. a fehéreket? Nem, ez nem cak random Pista bácsi a Facsén, hanem egyetemi kurzusok, iskolákban, oktató tanárokkal, akiknek PHD-je van.

Vagy azok az ázsiai országok, ahol teljesen elfogadott és normális a hamasz gyerekedben azt mondani, hogy muszáj lesz plasztikáztatnia, mert ronda. Itt megint nem csak egy-egy rossz családra gondolok. (Dél-Korea a világelső egy főre jutó plasztikai műtétekben.)


Te a világból a saját kis szeletedet látod. De el sem tudod képzelni, hogy vannak olyan országok, ahol pl. szinte egy Down szindrómás ember sincs. Nem látod őket sehol, gyakorlatilag nincsenek. És nem azért, mert egyszerűen nem "termelődnek".


Nyilvván nem mi vagyonk a leggazdagabb, legmodernebb ország. Ez 100%. De nagyon könnyű a magyar társadalom borzalmairól beszélni, mikor nem veszed figyelembe, hogy milyen dolgok történnek a világban. Hogy van, ahol kasztrendszer szerint élnek az emberek. Ahol az éhezés nem az, hogy a borsodi cigányoknak adományt gyűjtünk.

Félreértés ne essék, senki szenvedése nem jó dolog. De azt a szintű "Magyarország mindenben a legrosszabb" hisztit, amit itt látok, már nem lehet szó nélkül tűrni.

2023. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
A kormány gyűlöletkeltésének, agymosásának a hozadéka.
2023. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Turáni átok miatt van.
2023. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Egyetértek a hármassal. Éltem két országban is, és pont azokban, ahol elvileg a legkedvesebb emberek élnek. Közben pedig a legtöbb esetben ez a kedvesség csak felszínesség volt, nem is érdekelte őket a másik ember. De ott is ismerek nagyon jó embereket. Mindenhol egyformák az emberek (vagyis mindenhol vannak mindenfélék).


Négyes is teljesen jókat ír. Dél Koreában ahogy említette a szülők konkrétan szülinapi ajándékként adják a gyereküknek a plasztikai műtétet. Ha nincs pénzed, márkás ruhád, nem vagy szép az ő elvárásaik szerint, akkor már egy senki vagy.


Facebookra pedig bárki irogathat, nyilván nem az fog, akinél minden oké.

2023. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert egyes körökben nem nevelték meg a kölküket. Az a helyzet, hogy aki dolgozni szeretne itthon az talál munkát, de teljesen megértem, ha külföldet választják inkább.ott más a mentalitás. Akkor nem kell elviselniük a sok rosszindulatot és több a lehetőség. Nekem is a munkámnál hol üresjárat, hol sűrűbb hétköznapok vannak. Annak ellenére, hogy kedvelem a munkám egyszerűen kevésnek érzem. Ettől több van bennem, de gyűlöletért, lesajnálásért nem fogom ennél is jobban megerőltetni magam főleg nem olyan személynél aki nem érdemel tiszteletet. Szégyen ami itthon folyik sajnos.
2023. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező. Lég sznes, ne írogass nekem privát üzeneteket azzal, hogy neked hány műtéted volt, meg hogy Orbán tehet mindenről, mert nyugaton neked mennyire jobb lenne. Nem, nem szeretnék privátban a lelki szemetesed lenni.


Amúgy ez megint nem egy kérdés, hanem a kérdezőnek nincs egy ember az életében, akinek panaszkodni tudna, tehát ide jár merazorbánozni, meg ömleszteni a baját. Ha meg valaki nem ért egyet vele, akkor megy a bűntudatkeltés, hogy ő mennyire beteg.


Igen, itt mindenki gonosz, Orbán a sátán, ez az ország rettenetes. Oké Akkor most bentebb vagy? Jobb neked? Esetleg utalhatom a teljes fizetésemet a számládra? Vagy mire megy ki ez az egész?

Most nyilván meg fogod állapítani, hogy én is gonoszh vagyok, mert magyar vagyok. De simán csak nem értem. Bakoljam be a motyódat a kocsimba és vigyelek ki "osztrákba" vagy "németbe"? Vagy mit szeretnél??

2023. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem csak kiábrándult..
2023. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!