Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit teszel ha nagyon ideges vagy?

Mit teszel ha nagyon ideges vagy?

Figyelt kérdés
Hogyan nyugtatod meg magad?

2023. okt. 29. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Nekem attól függ, mi idegesített fel.

Ha ez helyzet, vagy ember, akkor inkább elsétálok, mély levegőket veszek, káromkodok egy sort. Ezek segítenek levezetni a gőzt.

De leginkább igyekszem "nem felidegesítődni".

Régen sokkal rosszabb volt, gyakorlatilag azonnal robbantam. Ezt mára megváltoztattam, de azért neha van, h elkap a harci ideg.

2023. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

-papírokat tépkedek és szórom szét mindenfele

-zenét hallgatok

-rágyújtok (többször egymás után, hiszen felidegesitettek)

-energiaitalt/energiaitalokat bontok fel

Mind a 4-et csinálom egyetemben, ha lehetőségem nyílik rá. De csak az első 2-t ajánlom.

2023. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

#2:

Majd 1x elvisz egy infarktus ezek miatt. ;)

2023. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Zenét hallgatok, de sokan azt mondják, hogy egy boxzsák püfölése jobb. (F!)
2023. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
#3 az a baj, hogy én is ezt akarom:/
2023. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%

Ha azért vagyok ideges, hogy mi fog történni, akkor hevesen vér a szívem, és nyugtatgatom magam magamban.

Ha azért, ami megtörtént és rossz, emiatt az emberek véleménye miatt izgulok, akkor mardosom a karom, a csuklómra harapok.

2023. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

#2: "papírokat tépkedek és szórom szét mindenfele"

Akkor már nagy a baj! :DDD

https://www.youtube.com/watch?v=W_3dgRLv5Mk

2023. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
#7anelkul is nagy, alapvetően idegbajos vagyok, eléggé xd
2023. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Üvöltözök az utcán és ütöm a kukákat.
2023. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ritka átkozott estém volt ma is. Biciklis futárként dolgozom, lerobbant az elektromos biciklim a műszak legelején, váltanom kellett egy nem elektromos biciklire, folyamatosan jöttek a rendelések, és az első óra végén hatalmas vihar jött. Hiába voltam felkélszülve az esőre, amennyire lehet, szarrá áztam természetesen. A lélektani határ nálam a zokni elázásánál van, amit bőven átléptünk ma.


Ilyenkor agyon szoktam relativizálni a helyzetet a fejemben, hogy lehetne rosszabb. Próbálok valami szép dolgot keresni a környezetemben, pl ma azon gondolkodtam a szenvedés közepette, hogy legalább szép az ég színe, mert ilyen narancsos, vöröses színe volt. Elképzelem, hogy milyen jó érzés lesz a nap végén a forró zuhany. Ma vettem egy browniet a mekiben, ami a szenvedés közben a világ legfinomabb ételének érződött. Amikor esőben dolgozom, akkor mindig eszmbejut, hogy a kalandregényeket/filmeket olvasva/nézve milyen egyszerűnek tűnik amikor a főhösök átmásznak egy kontinenst hegyeken és erdőkön át, miközben a valóságban tök nagy megpróbáltatás már csak kint lenni is a természetben szar időben. :D


Illetve mindig egyszerűen arra jutok a fejemben, hogy egyszerűen ilyen az élet és ez van. Nem lehet mindig olyan, mint szeretnénk és ez rendben van. Ma azon gondolkodtam épp, hogy tényleg annyira rossz-e a helyzetem, ahogy a szar biciklivel tekerek 40 km az esőben, mint ahogy érzem vagy csak reflexből dühöngök? És ezt követően megpróbáltam figyelni a testemre, hogy valójában hogy érzem magam és tényleg annyira kellemetlen-e a létezés az adott pillanatban. Természetesn a konklúzióm az volt, hogy tényleg szar, de addigra már megnyugodtam. Végső elkeseredésemben a helyzet abszurdításával szórakoztatom magam, pl amikor szembeszél mellett kell felmenni a lejtőn az esőben. Egy bizonyos pont után egyszerűen komikus.

2023. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!