Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 32 évesen úgy érzem nincs...

32 évesen úgy érzem nincs tovàbb nem látom hogy az életemnek lenne értelme?

Figyelt kérdés
Egyre többször vannak nagyon ilyen depresszív gondolataim. Úgy érzem csak azért kellettem a vilàgra,hogy a szarcunamit én vigyem el még más élhesse az életét. Szar munkahelyeken kötöttem ki ahol végül kiderült ,hogy nem vagy jelentettek be vagy beugros voltam vagy csak pàr napos meló vagy egyszerűsitett meló a legutóbbi helyen is bejelentéssel szivoztak hamar leléptem mert se szerződés ,kifizetésrôl papír stb nem volt.Nem tudok munkaviszonyt felmutatni ami normàlis lett volna vagy évekig tartott volna. Az 2 éve vagyok megint munkanélkül a tavalyi éveben lett volna lehetőségem ,de apàm demens lett 24 óràs àpolást igényelt ,anyàm közbe àtéttes rákkal küzd. Tavaly karàcsonykor Apukàm elhunyt. Megbàntam hogy nem mentem el dolgozni szerintem lett volna esélyem persze tavaly ezt nem így làttam,mert volna probléma reggeltől estig az öreggel,de rajta nem lehetett segíteni a betegsége miatt. Úgy érzem minden elvsesződött még a rokonaim úgy élik életüket tovàbb mintha mi sem történt volna az én életem egy nagy szar. S Tesóm úgy szakmàt tanult külföldön most 1 hónapja kezdett abban munkakörben. Addig én nem talàlok semmit. Sokszor dühös vagyok a testvéreim tavaly is élték a kis életüket nyaraltak még akkor is ,hogy tudtàk az öreggel mi a helyzet egyszer nem volt annyi se menj el pàr napra. Most anyàm beteg én màr nem bírom ezt csak nem értem miért én kapok ezt màr megin. Úgy érzem semminek nincs értelme én így nem làtom azt hogy nekem valamikor is jobb lesz. Nincs pàrkapcsolt,gyerek, munkalehetőség. Úgy érzem sosem élhetek úgy igazàn. Úgy érzem megfàsult megkeseredett ember vagyok.Aki szégyenli hogy nincs munkàja nagyon aggaszt hogy nem tudok éveket összeszedni és mi lesz ,ha találok de lebetegszem vagy elüt egy autó stb. Bocs hogy zavaros de most is zokogok a kilátástalansàgtól sokszor úgy érzem a másvilàgon legalább már békén hagyna mindenki.
2023. nov. 4. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sincs munkam,pénzem. Élni se tudok,de majd lesz valahogy. Azert ne add fel!
2023. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ebben egy kicsit te is hibás vagy. A leírásod alapján tipikus áldozattípus vagy,aki hagyja, hogy mások hülyének nézzék, aztán meg mártírkodik.
2023. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel ,nemsoka orokolsz egy 1/3-as reszt a lakasbol.


Csinaljatok adasvetelit a lakasra. Te legyel a vevo.

2023. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Girlll3 ***** válasza:
Én is lùzerkedtem sokáig, meg most se keresek sokat. Még itthon lakom, 32 vagyok én is. Nagyon családròl nem álmodok. Rosszak a tapasztalataim. De muszáj tùlélni. Igenis tessék a testvéreidnek segíteni. Édesanyád miatt is nehéz lehet most lelkileg Neked. Testvéreid mivel foglalkoznak? Szakmát esetleg tudnál szerezni? Ők miért nem segítenek Édesanyád gondozásában?
2023. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Màr örököltem azt is egyedül ràmolom.
2023. nov. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!