Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem zavaró az eltérő érdeklődé...

Nem zavaró az eltérő érdeklődés (kicsit sztereotip, de autók, játékok vs. ruhák, sminkelés stb.), amikor férfiak beszélgetnek nőkkel, ha nem párkapcsolat a cél, csak az időtöltés? Vagy azért van benne némi vonzalom is?

Figyelt kérdés
nov. 9. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha CSAK eltérő érdeklődés van, az zavaró és általában nem is tart sokáig az ilyen ismertettség. :D

De azért általában van valami közös is, és akkor lehet azzal foglalkozni, nem kell mindenben egyezni feltétlenül.

nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Engem egy pasival pont nem a közös éreeklődés érdekelne.
nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs semmi közös érdeklödés, akkor nem lehet semmiféle értelmes idötöltés, kizárt, hogy akárcsak ismeretség is legyen belöle.
nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátommal egy netes játékban ismerkedtünk meg sok évvel ezelőtt. Ha nem lett volna semmi közös érdeklődés, valószínűleg soha nem is találkozunk, vagy ha véletlenül igen, hát ismeretlenül elmentünk volna egymás mellett az utcán. Azonos neműeknél sem működik a közös időtöltés közös érdeklődés nélkül, max. az iskolában, amikor muszáj a padtársad mellett ülnöd.

Amúgy igen, a példád nem is kicsit sztereotip, engem még soha nem néztek férfinak, de egy cseppet sem érdekel a sminkelés, és nem tudom elképzelni, mit lehet beszélgetni a ruhákról.

nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs közös érdeklődés, akkor nincs barátság meg közös időtöltés sem. Se azonos, se különböző neműek között. Minek töltenék időt valakivel, aki untat/nem érdekli, ami engem/nem érdekel engem, ami őt igen?
nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben felvetett sztereotipiák csak igen primitív, buta, felületes emberek esetében igazak, aki kicsit is értelmes, azt más is érdekli, sok esetben éppen ezek nem.

Rengeteg férfi ismerösöm van, akikkel el tudok beszélgetni, de az autók, játékok nem tartoznak egyiknél sem a fö témák közé, a legtöbb meg sem említ ilyet. Én meg nö létemre soha nem érdekelt a smink, ruhák, ellenben egy csomó "férfias" téma igen.

Éppen ezért soha nem gond férfiak társaságában, hogy miröl beszélgessünk, már ha értelmes emberekröl van szó.

nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
Ha csak eltérő érdeklődésünk lenne, nem barátkoznék a férfi barátaimmal. De velük és a párommal is van olyan téma, amiben a másik nincs benne de szívesen hallgatja ha beszélnek róla, pont ezáltal lehet tanulni egymástól.
nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hm, hát ez nem kicsit sztereotip. :D Nekem nő létemre a kedvenc beszédtémám az autózás. Az sem véletlen, hogy futár vagyok. :D Úgyhogy főként az utakon történtekről tudok és szoktam sztorizgatni, azon kívül sztereotip női dolgokról nem, hisz nem is nagyon tudnék mit.
nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem munkahelyemen vannak ilyen pasik, akikkel nehezen tudok közös témát találni. Lehet azért, de néha fárasztó mikor csapat napon muszáj úgy csinálni, mintha egy csapat lennénk. Munka ügyben más velük beszélni, az teljesen rendben van, de ilyen kötetlenebb helyzetben néha izzadok.
nov. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kicsit sztereotíp? :D Én munkámból kifolyólag viszonylag sok férfival beszélgettem/beszélgetek, de a legtöbb NEM a foci vagy az autó témakörben mozog, én pedig nő létemre még a kolléganőimmel sem szoktam ruhákról és sminkelésről beszélgetni. :D Férjem meg pl. messziről ugat mindent, ami sport, fociról én többet tudok nála, és az autók sem a központi témája. :D
nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!