Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan élted meg mikor 30...

Hogyan élted meg mikor 30 éves lettél?

Figyelt kérdés

Ott tartottál 30 évesen ahol korábban eltervezted?

Lelkileg megviselt?



nov. 10. 18:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Jobban mint amikor 40 lettem
nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán érdekelt, a 35 már annál inkább.
nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Fel sem fogtam, nem érdekelt különösebben.
nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit depressziósab éltem meg. Párommal és apával pont a strandon ünnepeltük a 30. szülinapomat. Az első fél évben kicsit nosztalgikus hangulatba kerültem, de utána minden realizálódott.


Nem terveztem semmit, hogy ekkor hol kéne tartanom.

nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Senior Séf ***** válasza:
100%
Berúgtam, mint az albán szamár, mert messze nem úgy alakult a sorsom, ahogy tinigőzös fejjel elképzeltem.
nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
30 évesen éppen beteg voltam és csak feküdtem. Amúgy különösebben nem hatott meg. Összességében pozitívan éltem meg és pozitívan álltam a világhoz. Lassan 35 vagyok, ez most sokkal rosszabb lesz.
nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem teljesen hidegen hagyott. Á 40,50, és ami még jön, az sem érdekel különesebben.
nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Szar volt, mert rájöttem, hogy kiöregedtem... 20 évesen volt a tuti, azt a korszakomat meg nem éltem át eléggé vagyis nem fogtam akkor fel, hogy ezt már vissza nem kapom és minden percét élvezzem... elrohant mint a sebesvonat, itt vagyok 33 évesen és a múltban élek sokszor, hogy de jó volt még 10-15 éve... depressziós lettem. A 40-50 ha jön az pedig csak tetézni fogja és bizony jön a végítélet napja is mikor itt kell hagynom az élők sorát. Ezekbe beletörődni borzasztó. Magyarán amit tettem minden elvész. Van aki a gyárba élete során legyártott 30-40 év alatt milliárdokban kifejezhető darabszámot, de kit érdekel majd ez elhunyta után? Kapott érte pénzt és ennyi volt az élet, a családján kívül másokat már nem fog érdekelni ott a föld alatt. Szóval szar dolog az életben ez, de nem kívánságműsor...
nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Érdekes olvasni a válaszokat, köszi mindenkinek!:)

Én szeptemberben lettem 29. Nem érzem magam ennyinek, mindig az van bennem hogy mentek el ilyen gyorsan az évek.

Én sem éltem igazán a húszas éveimben. Most meg lesz kb 5 év hogy döntsek akarok-e szülni, férjhez menni. Úgy érzem nem tartok még sehol, és nagyon gyorsan elmegy az élet.

Rettegek a 30-tól.

nov. 10. 22:27
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Majd a 40-tol meg 50-tol fogsz rettegni, a 30 kanyarba sincs ezekhez képest

30 az lof*** 40-50 evesen konyorogni fogsz hogy ujra 30 lehess

nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!