Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerű gondolkodású embernek...

Egyszerű gondolkodású embernek tartod magad?

Figyelt kérdés
Te döntheted el, hogy mit jelent számodra az egyszerű.
nov. 11. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyáltalán nem vagyok egyszerű, a legtöbb dolgot így is úgy is túl szoktam agyalni.
nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam túlbonyolítani a dolgokat, szeretem az egyszerű megoldásokat!
nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű és egyértelmű dolgokban igen. Tévedni olyan dolgokban szoktam, amit még nem tapasztaltam és naivan beleugrok, dehát emberi dolog.

Gondolkodni szoktam mielőtt olyan dologba mennék bele, ami idővel valószínűleg toxikus, bonyolult lenne az én vagy más jövőjére nézve.

nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3 "Gondolkodni szoktam mielőtt olyan dologba mennék bele, ami idővel valószínűleg toxikus, bonyolult lenne az én vagy más jövőjére nézve."


Manapság ebbe bármikor belefuthatsz, alig lehet ellene védekezni.

Lehet fel sem tűnik, mert egy szőke bombázó képében jelenik meg az életedben, aztán csak érvekkel később jössz rá, hogy ki is volt ő valójában az életedben.


Én ebből kiindulva azt vallom, hogy felesleges agyalni bármin is. Legyen aminek lennie kell.

nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 sok ilyen embert ismerek, de nem erre céloztam. Carpe diem!

Kinek mi (:

nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fonák gyerek vagyok.
nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Hatalmas agyi kapacitással rendelkezem még a komplexebb problémákat is pillanatok alatt megoldom. Célorientáltan gondolkozom, nyilván nem mondhatom, hogy egyszerű a gondolkozásom, hiszen olyan bonyolultságú és komplexitású problémákat oldok meg amiket más nem képes, egyszerűen eldurranna az agyuk vagy agyvérzést kapnának én meg pikk-pakk megoldom ezért vagyok ilyen stabil, komoly férfi. Feleslegesen pedig nem pazarlom az agyam kapacitását felesleges gondolatokra. Egyszerűen zseni vagyok, nincs rá jobb szó.
nov. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen
nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az egyszerű gondolkodás pejoratív töltetű.

Egy buta, együgyű embert jelent, akinek se a kritikus gondolkodás, se a gyakorlati problémamegoldás nem az erőssége, és az olyan elvont, elméleti területekkel sem tud mihez kezdeni, mint a természettudományok, művészetek vagy a filozófia.

nov. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos nem: van, hogy túlbonyolítom a dolgokat.
nov. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!