Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már most gyomorgörcsöm van a...

Már most gyomorgörcsöm van a magányos szilveszter miatt. Ti hogyan szoktátok átvészelni?

Figyelt kérdés

Nekem az összes nap közül mindig a szilveszter a legmagányosabb. Néhány éve még én is társasággal ünnepeltem, viszont egy ideje megszakadt a kapcsolat a régi barátokkal. A tavalyi is borzasztó volt egyedül aznap délutántól. Most hogy hamarosan újra itt van, már most szomorú vagyok emiatt.


Akik szintén magányosan töltik, hogy vészelik át azt a napot?

N



nov. 13. 15:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagyok magányos, keress valakit !
nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Bár én mindig is utáltam a szilvesztert, azért leírom az én esetemet.

Volt egy nagy szakításom egy nagyon hosszú kapcsolat után, ezért úgy hozta az élet, hogy sokáig (majdnem 10 évig) egyedül éltem. Ez azt jelentette, hogy 9 éven át minden karácsonyt és szilvesztert egyedül "ünnepeltem". Volt közben kapcsolatom, de sajnos az sem úgy alakult, ahogyan szerettem volna, utólag már nem is nevezném kapcsolatnak, hiába tartott 5 évig. Barátaim nem voltak, illetve akik igen, azokkal is inkább chaten beszéltem, nagyon ritkán találkoztunk élőben, mert messze laktunk egymástól.

A karácsonyok alkalmával egy napot a családdal töltöttem, a többi napot otthon, egyedül, ahogyan a szilvesztert is. Mivel akkor még nagyon szerettem neten játszani, ezért volt olyan szilveszter, hogy az egész éjszakát honfoglalóval töltöttem el. Próbáltam magam nem elhagyni, ezért valami olyan ételt főztem magamnak, amit a hétköznapokban nem, illetve karácsonykor pl. ugyanúgy feldíszítettem magamnak a fát és gyönyörködtem benne, próbáltam nem arra fókuszálni, hogy egyedül vagyok. Néztem filmeket is vagy netezés közben zenét hallgattam.

nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%

Kb nálam is ez a helyzet, mint nálad. Régen baráti körben ünnepeltem, de a barátok elkoptak. Bár én a szüleimmel lakom, de a karácsony és a szilveszter nálam is magányosan telik.

Azt hiszem a legrosszabb az első alkalom volt, aztán mindegyik egyre “könnyebb”. Lassan elfogadom, h egyedül vagyok és ennyi.

nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
Igyál sok alkoholt. Attól jobb lesz.
nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
43%

Én csak az tűzijátékból szoktam sejteni, hogy szilveszter lehet, vagy augusztus 20.-a, ha hideg van, akkor valószínűleg szilveszter.


Gyomorgörcsöm is legfeljebb az avas dióból készült bejglitől lehet.


Jó, hogy vannak szép emlékeid, de szilveszter is csak egy nap, ezen túl van még 364 másik alkalmad, hogy boldog legyél, ünnepelj, vagy bulizz egy nagyot!

nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%
Ha érdekel, nálam jó kis házibuli lesz. Szerveztem már itteni embereknek Szilvesztert és tök jól sikerült. :)
nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%
Tavaly felmentem bulizni egyedül. Hát, inkább maradok otthon. 😆
nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik normális választ, tapasztalatot írtak. Nekik mentek a zöldek!:)


#2: Én is imádtam régen a honfoglalót. :) Átérzem teljesen amit írsz. Akkor ugye most már nem magányosan telnek az ünnepeid? Nagyon remélem! :)


#3: Sajnálom. Én is így érzem magam. Annyi különbséggel, hogy karácsonykor a szüleimmel meg tesómmal szoktam lenni. A karácsonnyal nincs bajom, de tudom aztán eljön egy hét múlva a magányos szilveszter... Gyűlölöm. Több ismerősöm családos. Volt aki még írt nekem délután, hogy készülődnek, mennek át gyerekkel a rokonokhoz. Rossz volt olvasgatni ezeket, miközben én szomorúan vártam a nap végét. Munkahelyen be se mertem vallani, hogy egyedül töltöttem.


#5: Persze, jogos amúgy amit írsz. Tényleg ugyanolyan nap mint a többi. Ilyenkor hétköznap egy este milyen hamar elmegy. Észre sem veszem. Bezzeg aznap mintha sose jönne el az éjfél.


#6: Komolyan?? Az igen! Jófej lehetsz akkor. :)


#7: Sajnálom, hogy nem jól sült el. Én sem szeretek egyedül ilyen helyekre menni. :(

nov. 13. 18:44
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Én például túrázni szoktam. Volt, hogy elmentem egyedül, aztán rájöttem, hogy van több szervezett túra szilveszter este így nem vagyok teljesen egyedül sem.
nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Évekig a munkahelyen töltöttem, beosztva (eü) . Azóta meg nem hiányzik a buli, kb olyan nekem, mint bármilyen másik nap.

Esetleg vállalj valahol önkéntességet, vagy lepj meg olyan valakiket, akik dolgoznak. Értékelni fogják.

nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!