Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már most gyomorgörcsöm van a...

Már most gyomorgörcsöm van a magányos szilveszter miatt. Ti hogyan szoktátok átvészelni?

Figyelt kérdés

Nekem az összes nap közül mindig a szilveszter a legmagányosabb. Néhány éve még én is társasággal ünnepeltem, viszont egy ideje megszakadt a kapcsolat a régi barátokkal. A tavalyi is borzasztó volt egyedül aznap délutántól. Most hogy hamarosan újra itt van, már most szomorú vagyok emiatt.


Akik szintén magányosan töltik, hogy vészelik át azt a napot?

N



2023. nov. 13. 15:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
De például volt olyan, hogy sátrazni mentem ki este. Később találkoztam másokkal is akik szintén évek óta kijárnak az erdőbe bivakolni, sátrazni szilveszter este.
2023. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkedsz? Szerintem ilyenkor amúgy is többen rádják a fejüket akik egyedül vannak.
2023. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne trollkodás a vélemény?
2023. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálok ebből problémát, mert már hosszú évek óta egyedül töltöttöm a szilvesztert. Éjfélkor koccintok vagy sajátmagammal vagy esetleg a szomszéddal és részemről ennyi a szilveszter. Max: pár rakétát fellövök.

Ősszintén, meguntam a szilveszteri bulikat, és lerészegedést.

Volt olyan szilveszterem, amikor kimentem közeli erdőbe futni.

2023. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
65%
ÉÉn inntrovertált vagyok, így könnyebb, hogy nincs/nem feltétlen van körülöttem senki sem.
2023. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
80%

Én pár hónap alatt veszítettem el az összes barátomat. Ugyanígy elmegyek szilveszterezni. Ha akad jó társaság, akikkel összeismerkedem, akkor iszok velük egyet, ha nem, akkor csak ünneplek az utcán. Mi ebben a bonyolult? Nem sajnálni kell magadat, ha neked fontos ez az ünnep, akkor összeszededed magad, lezuhanyzol, felöltözöl, sminkelsz, ha szoktál, és mégsz. Semmi extrára nem kell számítani, de emberek közt leszel.

Rengetegen ünneplik nálunk az új évet, akik külföldiek, velük is tudsz beszélgetni, talán még sokkal könnyebben, mint a magyarokkal. Meg velem is ünnepelhetsz, ha akarsz.

28/N

2023. nov. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan napnak fogom fel én is, mint a többit, annyi csavarral, hogy veszek pár üveg gyerekpezsgőt és azokat iszogatom esti órákban, illetve aznap tradicionálisan WATTS videókat nézek (Eurosport csinálta régen), tematikus filmekkel vegyítve. Így meg hamar el is röppen a nap.

Van pár ismerős, akivel ilyenkor kölcsönösen írunk egymásnak egy BÚÉK üzenetet, néha még egy telefonálás is sikeredik belőle. És igazából ennyi.


Szerintem sem kell túlgörcsölni, pláne nem ennyi idővel előtte. Addig még ismerkedhetsz bőven, és simán lehet, hogy nem is fogod egyedül tölteni:)

2023. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is ünnepelhetek veled 01.09es válaszoló? Én budapesti vagyok.
2023. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell elsején dolgozni mennem (mikor a választ írtam, még úgy volt, hogy nem kell, de azóta belengették, hogy úgy készüljek, hogy lehet, hogy de), akkor természetesen igen :) Remélem, nem kell mennem, vagy ha igen, akkor max. délutánra. Ha már fix, lehet írok ki ide egy gyűjtőkérdést, vagy redditre gyűjtőposztot, mert ahogy elnézem, sokan vannak így, hogy szeretnének ünnepelni, de egyedül nem mennének, és akármilyen okból nincs kivel.
2023. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Ja, és én is budapesti vagyok :)
2023. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!