Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már most gyomorgörcsöm van a...

Már most gyomorgörcsöm van a magányos szilveszter miatt. Ti hogyan szoktátok átvészelni?

Figyelt kérdés

Nekem az összes nap közül mindig a szilveszter a legmagányosabb. Néhány éve még én is társasággal ünnepeltem, viszont egy ideje megszakadt a kapcsolat a régi barátokkal. A tavalyi is borzasztó volt egyedül aznap délutántól. Most hogy hamarosan újra itt van, már most szomorú vagyok emiatt.


Akik szintén magányosan töltik, hogy vészelik át azt a napot?

N



2023. nov. 13. 15:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
48%

Hát ha tudok valakinél aludni én is felmennék. :)

27F

2023. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos elszállásolni nem tudlak, de első vonatot megvárni veled igen.
2023. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem párom külföldön lesz a rokonainál december utolsó 2 hetében (nem régóta vagyunk együtt, én azért nem mentem vele), szóval kb szüleimhez hazamegyek es unatkozom :D

Buliba nem szeretek kimenni, rohadt hidegben késő éjjel hazajonni a sok részeg között... Házibuli meg idén épp nincs az ismerősi körben.

dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%
Nálam már szerveződik egy kisebb házibuli, jófej társasággal. Olyan 18-30 év körüliek. Szállást is tudok biztosítani akit érdekel. :) Vagy akár be is csatlakozhatunk ha valaki tud jó helyszínt ahová mehetnénk. Én egyébként budapesti vagyok.
dec. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
64%
Családod nincs? Szilveszterkor se kötelező ám bulizni meg inni. Én életem mind a 27 szilveszterét a családdal töltöttem otthon, szín józanul, beszélgetve, filmezve, kabarét hallgatva meg gépezve. Nem értem, mitől olyan hűű de nagy dolog ez a szilveszter. Ugyanolyan nap mint a többi, csak fordítunk egyet a naptáron.
dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Van családom. Mármint szüleim meg tesóm.

Gyerekem, férjem még nincs.

Teljesen igazad van egyébként! Csak legtöbben mindenkibe súlykolják aznap a kötelező bulizást. Aztán a munkahelyen is mindig kérdezik, hogy hogy telt.

dec. 5. 18:32
 27/33 anonim ***** válasza:
52%

De ezt tinikorban le kellett volna vetkőzni.


Engem évekkel ezelőtt december 30-án felhívott egy barátnőm zokogva. Annyira sírt, hogy nem értettem, mit mond. Pont az év elején kaptam egy ugyanilyen zokogó hívást egy másik barátnőmtől, akkor egy barátunk meghalt autóbalesetben. Még friss emlék volt, tiszta ideg voltam, nyugtatgattam, hogy mondja el, mi baj, és csukladozva elsírta, hogy annyira gonoszak vagyunk, hogy nem megyünk vele buliba, milyen barátok az ilyenek, ő egyedül nem mer, de nagyon akar, és könyörgött, hogy bulizzunk.


Se azelőtt, se azóta nem undorodtam meg embertől, aki nem csinált kifejezett undorító dolgot. És minden szilveszterkor eszembe jut ez, mikor hallok/látok embereket nyöglődni, hogy nem tudnak kivel kényszerbulizni.

dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem lebeszélni kell egymást, meg magunkat, hanem megragadni a lehetőségeket. Nincs semmi rossz egy kis laza bulizásban.
dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért gyomorgörcsöd ne legyen emiatt.
dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
56%

25, én szívesen társasozok anyámékkal egy random szombat este, sőt, szívesen be is kúrok apámmal, ha nyársalást szervez, de ha akár azzal tölteném a szilvesztert, hogy anyámmal társasozok, akár apámmal rúgnék be... Annál tényleg már az is jobb lenne, ha csak simán otthon lennék, és lefeküdnék 11-kor.

27, értem, hogy neked ezzel kapcsolatban traumád van, de ezt magadban kellene rendezni, attól még a legtöbb ember szeretne bulizni szilveszterkor.

dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!