Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt hogy lehet elegánsan...

Ezt hogy lehet elegánsan lereagálni?

Figyelt kérdés

Tipikus eset. Elvileg számára fontosabb ügyben, az egyszerű üzenetet három napja nem nyitja meg. Viszont, online van sokat, és máshová irkál.

Egy hét után megkapott kétszavas válaszra, mégis mi a korrekt reagálási mód, hogy a méltóság ne sérüljön? Vagy annak ilyen helyzetben már úgyis mindegy?



nov. 27. 11:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Ha nem kíváncsi rád, ne zaklasd, egyáltalán ne írj neki.
nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de mindig ő ír.
nov. 27. 12:00
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
most akkor visszair vagy nem? Kérdésedben nem, most meg mégis?
nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez egy ismétlődő jelenség. De nem én keresem, hanem először ő engem és a reakciómra reagál sokára.
nov. 27. 12:07
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én gyakran vagyok úgy, hogy útközben rapillantok az épp érkezett uzenetre, de épp nem tudok válaszolni. Később még elfelejtem. Van ez így. Ha téged nagyon zavar, akkor "Jani, x időn belül várom a válaszod, különben nem aktualis", vagy simán felhivod üzenet küldés helyett
nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mindig megfogadom, hogy többet nem reagálok már, de aztán megsajnálom. Hát most remélem, már nem fogom.
nov. 27. 12:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki , hogy zavar
nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
#6 Mit kell rajta sajnálni? Összedől a világa, ha nem írsz neki többet? Vagy ha téged ez zavar, miért nem mondod meg neki, hogy zavar?
nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Mi lenne veletek, ha nem lehet többé senkivel neten a kapcsolatot tartani és sms-re képtelen készülékek lennének? Csak személyesen, vagy telefonon beszélni.
nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Mivel rendszeresen rám ír úgy, hogy én nem keresem, igen, gondolom rosszul esne neki, ha figyelmen kívül hagynám.

De valószínű, hogy nincs más megoldás.

nov. 27. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!