Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy én nagyon...

Az normális, hogy én nagyon magamra veszem az itteni beszólásokat, rosszindulatú válaszokat?

Figyelt kérdés

Mert ha belegondolok, ez egy anonim oldal, és bárki írhat bármit, de sok olyan kérdésemre kaptam már bunkó válaszokat, amiben semmilyen provokatív tartalom nem volt, (fogyás, tanulás, szülő-gyerek kapcsolat, egyebek) és tényleg nagyon szarul esnek a bántó megjegyzések.


Ezek által nem érzem magam normálisnak.


nov. 27. 18:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Normális, hogy egy bántó megjegyzés bánt, mert ez a célja. Meg kell tanulni a helyén kezelni őket, vonatkoztasd el magad a kérdéstől: nem személyesen neked szólnak a válaszok, mert nem tudják ki vagy, és mi a sztori háttértörténete, vagy milyen az életed.

Arctalan-névtelen kommentelők reagálnak egy arctalan-névtelen, 3 mondatban felvázolt helyzetre, nem is várható el, hogy túl komolyan vegyék. Nem is szabad a nyílt neten túlságosan beengedni az embereket a magánéleti problémáidba, hiába erről szól az oldal.

A sebezhető helyzetet jobban ki tudja használni, akinek az odaszúrás jelenti az élvezetet, mert lehet közben ő is a saját problémái elől menekül, és itt vezeti le a napi stresszt másokon.

nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

Nem, nem az. Alapból az se normális, hogy egy noname ember szavának bármi jelentőséget is tulajdonítasz.


Javaslom hanyagold az oldalt egy ideig. Jót fog tenni az önbizalmadnak.

nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális hagyni, hogy egy rakás idegen véleménye vagy bunkósága befolyásolja az életminőségedet.
nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
Ha ez téged ennyire zavar, miért nem tűnsz el innen? Tudod, a Gy.k.-n kívül is létezik internet.
nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Kezdetben nekem is fájtak, de idővel megtanultam leszrni :)
nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
És hogyan lehet kezelni?
nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

Nem szabad nagyon magadra venni.


Először ez egy lejtmenetben lévő oldal, ahova zömében azért nem az értelmiségi jár fel, hanem az egyszerűbb, frusztráltabb emberek. A többségnek még szövegértéssel is gondja van.


A többség nem segíteni jön fel, hanem mert ha a való világban így nyilvánulna meg, 2 órán belül összevernék. Itt viszont mehet a hlyeség gőzerővel: kioszthatják a kérdezőt, hogy legközebb hogyan fogalmazzon, kiírhat-e ilyen kérdést.

Egy válasz alapján megállapíthatja, hogy a másik válaszoló kövér gyerek volt, rossz a kisugárzása stb. Le lehet ugatni 40 évesen gimnazistákat stb.

Csúnyán fogalmazva: ez nem reddit, ide inkább a söpredék jár fel.

nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok! ❤️


Hát nekem van ilyen gyengeségem, hogy ha valaki csúnyát mond rám vagy beszól, képes vagyok azt hinni, hogy én tényleg hülye és egy selejt vagyok.


A beszólásokon is napokig, sőt, hetekig rágódom, azaz nem tudom magam túl tenni rajtuk.

nov. 27. 20:03
 9/22 A kérdező kommentje:
Tényleg önbizalomhiányom van..
nov. 27. 20:03
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

Selejt vagy. Jó csak vicceltem. :)

Nem kell komolyan venni egyes emberek beszólásait, velem együtt. :)

nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!