Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy én nagyon...

Az normális, hogy én nagyon magamra veszem az itteni beszólásokat, rosszindulatú válaszokat?

Figyelt kérdés

Mert ha belegondolok, ez egy anonim oldal, és bárki írhat bármit, de sok olyan kérdésemre kaptam már bunkó válaszokat, amiben semmilyen provokatív tartalom nem volt, (fogyás, tanulás, szülő-gyerek kapcsolat, egyebek) és tényleg nagyon szarul esnek a bántó megjegyzések.


Ezek által nem érzem magam normálisnak.


2023. nov. 27. 18:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de ki pontozott le mindenkit?

Már ez is kezd idegesíteni, hogy a normális válaszokat lepontozzák..

2023. nov. 27. 22:49
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Az önbizalomhiány rengeteg dologban hátráltat az életben. Az a legkisebb baj, hogy napokig rágódsz egy hülye kommenten amit a szerzője 3 mp alatt elfelejt (bár ez is elég baj).. Rengeteg más dologra is kihat. Az érzékenység nem baj, de az önbizalomhiány és túlérzékenység igen. Szerintem ezen dolgozz inkább, csak hasznodra válik. Hajrá :)
2023. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!


Egyébként igazatok van, tényleg nonszensz idegenek véleményét komolyan venni, az teljesen más, ha egy olyan ember szól be, akit ismerek, és találkozok is vele.

Szerintem amúgy nincs olyan ember, aki még nem kapott volna semmilyen beszólást egész életében.


Hírességek között is vannak, akikről eddig azt gondoltam, hogy milyen különlegesek és hibátlanok, közben meg az emberek 80%-a ki nem állhatja őket..😅😆

2023. nov. 28. 20:08
 14/22 anonim ***** válasza:
És a tulérzékenységen ,hogyan lehet dolgozni? Mert nekem ez nagy problémám!
2023. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%
Sok itt a toxikus barom, Jézus Krisztust is lehúznák a sárga földig. "Képmutató köcsög, még hogy dobd vissza kenyérrel, ételt nem dobálunk, látszik nem volt gyerekszobád! Szakállad is milyen, csajod se volt 30+ évesen, köcsög incel, értéktelen pondró, jogsid sincs, diplomád sincs, haljál meg!"
2023. nov. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15-ös, az biztos.


Képzeld el, hogy a múlt hónapban, amikor több kérdést is kiírtam egymás után ugyanabba a köntösbe bújtatva, mert kíváncsi voltam rá, kaptam egy olyan választ, hogy: "Remélem, hogy lassan kitiltják a kérdezőt a moderátorok, mert mostanában minden napra van egy provokatív kérdése."


B*ssza meg, ki tartott pisztolyt a fejéhez, hogy el KELL olvasni a kérdést és válaszolni KELL. Senki. Ba hát akkor meg? 🤷😭🤦

2023. nov. 29. 08:10
 17/22 anonim ***** válasza:
32%
Ja, hogy te ilyen kis köcsög vagy aki többször telespammeli az oldalt ugyanazzal a trollkodással? Én hülye meg még sajnáltalak is.. Ha ilyeneket csinálsz akkor meg is érdemled a kritikát is és a tiltást is megérdemelnéd. Pisztolyt senki se tart a fejünkhöz, de nem tudod beállítani, hogy valaki kérdéseit ne lásd, nem tudod kikerülni a repeptitív kérdéseket, a szabályzat nyíltan tiltja az ilyen spammelést, szerintem jogosan idegesít másokat.
2023. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17-es, és a GYAKORI KÉRDÉSEK fórum talán nem arra van, hogy "kérdezzünk"?

Jaa, hogy ez egy beszólogatós, lebaszós oldal? Így már mindent értek.

2023. nov. 29. 09:55
 19/22 A kérdező kommentje:

Itt már komolyan semmit nem lehet kérdezni..

Még azoknak is trágár válaszokat adnak, akik amúgy normális kérdést tettek fel.

Már nem egy ilyet tapasztaltam.

2023. nov. 29. 09:56
 20/22 anonim ***** válasza:
93%
Full toxikus légkör van az egész oldalon, agresszív barmok osztanak meg aláznak mindenkit magas lóról, ez egy ilyen oldal. Van teljesen normális kérdés, amire több tucat lesajnálás, gúnyolódás és anyázás érkezik csak válaszul. De hát kell ez a hely a selejtes, lelkibeteg csőcseléknek, hogy valahol kitombolja magát, mert a valóságban, ahogy fentebb írta valaki, ugyanezért a stílusért 5 perc alatt pofán vernék őket.
2023. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!