Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy én nagyon...

Az normális, hogy én nagyon magamra veszem az itteni beszólásokat, rosszindulatú válaszokat?

Figyelt kérdés

Mert ha belegondolok, ez egy anonim oldal, és bárki írhat bármit, de sok olyan kérdésemre kaptam már bunkó válaszokat, amiben semmilyen provokatív tartalom nem volt, (fogyás, tanulás, szülő-gyerek kapcsolat, egyebek) és tényleg nagyon szarul esnek a bántó megjegyzések.


Ezek által nem érzem magam normálisnak.


2023. nov. 27. 18:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igen. Túl sokat támaszkodsz külső, akár ismeretlen emberek támogatására elismerésére, így a negatív vagy annak vélt mert vannak akik sokszor szimplán a tényeket is annak veszik, valós sérelemként éled meg.
febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Idegenek véleményét érdemes átgondolni, igaz-e belőle rám nézve valami amin érdemes lehet dolgozni. Sokat segíthetnek.


Sokszor meg az fáj a leginkább ami valós, az üres értelmetlen személyeskedések nem ütnek akkorát.

febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!