Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen barátnő apukával?

Figyelt kérdés

Rólam annyit kell tudni a történetben, hogy programozóként dolgozok, és ilyen egyetemet is végeztem. A barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, az apjának meg 2 végzettsége van, kőműves meg autószerelő. És akárhányszor elmegyek hozzájuk, és beszédbe elegyedek az apjával, 2-3 mondat után oda lyukadunk ki, hogy nekem nekem milyen kva jó, hogy otthonról dolgozok, és hogy 10-kor kelek, ő meg hajnal 5-kor kel, és megy egyből falazni. És hogy mennyire nem férfias az, ha valaki 10-kor kel. Vagy hogy tudom-e hogyan kell villanyt szerelni? Ha nem, akkor miért nem? Tudok-e glettelni? Miért nem megyek és segítek neki falazni?. Folyamatosan ilyenekkel bombáz, és közben van egy jó nagy önelégült vigyor az arcán.


Még az elején próbáltam vele jóban lenni, volt, hogy elmentem segíteni neki, de nem lehet kb. megfelelni neki, mindig neki kell az okosabbnak lennie. Abban bíztam, hogy megváltozik idő után, ha megismer, de nem, semmit nem változott a 2 év alatt. Sose kérdez rólam, hogy velem mi van, csak az a fontos, hogy nem értek a fizikai munkához, és milyen életképtelen vagyok. Gondolkoztam már, hogy visszaszólok neki, hogy figyelj, tanulj meg programozni, vagy menj végezz el egy egyetemet. De eddig nem vitt még rá a lélek, mert félek, hogy besértődik, és nem szeretnék rosszba lenni a szüleivel. Viszont mostanában kezd olyan fárasztó lenni, hogy 2 év után ezeket nyomatja folyamatosan nekem.



nov. 29. 21:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20


Ennél még mindig jobb 10kor kelni, kötetlenül dolgozni, mégha fele annyiért is.


Van, akinek a szabadság fontosabb, mint a pénz.

nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

De amúgy ezt a fizikai munka vs diploma összehasonlítást annyira nem értem. Nyilván egy programozói fizetés most elég sok pénzt jelent, és kötetlenül tudnak dolgozni, sok helyen, kb. Amikor ők akarnak. De ne tegyünk már úgy, hogy ezek az emberek, ezt csak úgy megkapták ingyen. Azért ahhoz el kellett végezni egy egyetemet, és ugyanúgy beletanulni a szakmába, úgyhogy a programozó is büszke arra amit elért... nem csak egy fizikai munkás. Jómagam is programozó vagyok, és sokszor megkapom a fizikai munkás ismerősöktől, hogy nekem milyen kva jó. Hát basszus, kő keményen megdolgoztam érte. Lehet utánam csinálni. Ha meg nekik rossz a fizikai munka, akkor miért nem mennek el valami mást csinálni? Senki nem erőlteti rájuk az 5-6 órás kelést, és a házbontást...


És én kicsit a kérdező pártján is állok. Mert a fizikai munkások már sokszor azt is sértésnek veszik, ha elmondod hogy te egyetemre jársz...

nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Itt nem a fizikai, szellemi munka a lényeg, hanem apuka nem ismeri a tisztelet fogalmát!
nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Após régimódi,és nem túl tájékozott, a férfi dolgozzon a két kezével, a nő álljon a fazék mellett.

Ha jól keresel, sem fogja soha elfogadni, amit csinálsz.

nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Remélem elvadítja tőled a lányát, kisgyerek.
nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Miért mész oda? Miért mész egy nettó suttyóhoz?


Nem kell látogatni, nem kell beszélgetni ilyen emberrel, főleg, hogy neked ő egy IDEGEN.

dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!