Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ghostingoltam a legjobb...

Ghostingoltam a legjobb baratomat, vissza tudom meg valahogy csinalni?

Figyelt kérdés

Tudatosan epitettem egy falat magam kore, mivel volt egy trauma az eletemben, panikrohamok,depresszio stb. Ugy probaltam/ok kilabalni belőle,hogy probalok tiszta lappal kezdeni, feledni a multat,amennyire lehet. Viszont igy eltavolodtam a legjobb baratnomtol. Ha vele vagyok,mindig feljonnek a multbeli sebek. Plusz szegyenlem is elotte, azt,ahogy alakult az eletem.

Mit csinaljak, hogy tultegyem magam a trauman, es a baratnomrol ne az az elethelyzet jusson eszembe? Tudom, hogy megbantottam, hogy ghostolom....



2022. aug. 6. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy kicsit. Hozd rendbe magad, és ha helyre jöttél, keresd fel újra és kérj bocsánatot, meséld el a helyzetet. Amíg nem rendezed magad, felesleges, mert hullám völgyekbe fogsz kerülni és újra meg újra ez lesz , és csak távolabb kerultok .
2022. aug. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Nekem srácban van ilyen.

Egyik exemmel minden szakitásom után felvettem a kapcsolatot mindig vigasztalt elvoltunk..

Egy idő múlva erről az exemről mindig a szakitasi fájdalmaim jutnak már csak eszembe. Ha vele vagyok már tudom azt hogy na biztos megint szakitani fogok különben nem lennék vele mert mindig akkor vagyok ha baj van. Es baj van.


Teljesen hozzátársult az agyamban reflexként hogy az exem=hogy már megint kudarcos kapcsolatom van vagy vége lett megint egy pasival és mar megint "sírok" és már megint ő a "mankó" azaz már megint itt tartok ahol a part szakad.


Addig nem fogom ezt tudni feloldani magamban, amig csak bajban találkozom vele. De ugye ha van párom, addig nem mászkálok az exhez. Tehát pozitív élményt nem is tudok társítani hozzá.

Most nálam is ez jön hogy a következő azaz mostani szakításomnál nem fogom keresni.

2022. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Egyik exemmel minden más pasival történő szakítasom után felvettem a kapcsolatot. Mindig minden oasi után ő a "mankó".
2022. aug. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Ezen az oldalon mindenki depressziós meg pánikbeteg? Vagy most ez egy trend?

Kérdésedre válaszolva: hívd fel vagy írj rá a barátodra!

2022. aug. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is ghostingolt a legjobb barátnőm és leírhatatlanul rosszul esett/esik, mintha kiszakított volna egy darabot a szívemből. A legrosszabb az egészben, hogy nem is tudom, miért csinálta, nem veszekedtünk meg semmi, egész egyszerűen lelépett. Én próbáltam felvenni vele a kapcsolatot, 2x is, de rövid időn belül lerázott. Mélységesen csalódtam a barátságokban. Azelőtt sem voltam kifejezetten nyitott, de így hogy bízzak meg még egyszer valakiben, ha gyakorlatilag semmi értelme?


Ezt csak azért írtam le, hogy éreztessem veled, mit érezhet a ghostingolt fél. Én nem tudom, milyen az, amikor párkapcsolatban ghostingolnak, de barátságban rohadt szar. Én néha még mindig elgondolkozok, hogy mit szólnék, ha megpróbálná felvenni velem a kapcsolatot, gyakorlatilag több, mint 2 év után is és sokszor nem tudom eldönteni, hogy hogy reagálnék, de végső soron arra szoktam jutni, hogy valószínűleg nem bocsátanék meg neki, mert ő meg pont akkor lépett le, amikor én nekem voltak ilyen lelki problémáim és le sem ejtett.


Szóval szerintem hagyjad. Esetleg leírhatod neki, hogy miért tetted, egy magyarázat mindig jól jön.

2022. aug. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

#4:

Az még hagyján, de úgy látszik mindenki az exébe törli bele a szipogó nóziját. :D

2022. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
6# az exek ezt szivesen vállalják. Vannak kimondottam erre specializálódottak is akik direkt rárepulnek meggyengült vigasztalni valo kis nőkre.
2022. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen megértem kérdező. Én anno,mikor elhatároztam,hogy változtatok magamon,nem csak a legjobb barátomat,de még az akkori kapcsolatomat is ejtettem,mivel őket abból az időszakból ismertem meg,amire nem szívesen emlékszem vissza és úgy éreztem,hogy ha velem maradnak,kihoznák belőlem a régi gyereket,azt meg nem akartam.
2022. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát hogy exeknek panaszkodjon az ember azt én se érzem fair-nek. Értem,hogy szívesen csinálják,de honnan tudjuk,hogy miért? Lehet,hogy kb csak kárörvendenek,amiért utánuk se sikerül jól egy kapcsolat se. Vagy ebben látják az esélyt,hogy visszakapjanak egyszer. A másik fél részéről pedig sima kőkemény kihasználás.
2022. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, de nem kell csodálkozni, hogy amikor majd megkeresed, elküld a jó édes tudod hová.


Engem is ghostingolt az egykori legjobb barátnőm, mert problémái voltak, és könnyebb volt kidobni 6 évet az életünkből, és gerinctelen módon ignorálni, mint nyíltan lekommunikálni, hogy mi a helyzet.


Szrul esett, de legalább megmutatta, hogy mennyire semmit nem ér neki a barátságunk.


Azóta egyszer keresett, megírtam neki, hogy a jövőben nyugodtan békén hagyhat, mert arra sem vette a fáradtságot, hogy őszintén viselkedjen velem, és nincs szükségem ilyen emberre.

2022. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!