Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gáz ha valaki még 25...

Miért gáz ha valaki még 25 fölött is a szüleivel él?

Figyelt kérdés
Mondjuk betegek a szülei és ápolásra szorulnak.ezt senki nem nézi csak azt hajtogatja mindenki hogy 25 felett nem önálló valaki akkor az gáz.
dec. 3. 10:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#10


És mennyiért bérled, vagy miből vetted, ha a tiéd?


Mert minimálérre aligha kapsz hitelt, és bérelni sem tudod.


Talán akkor, ha valami nagyon, rossz környéken van, penészes, igénytelen lakásról van szó.

dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
13%

11,pont ezaz. Ki mondta, hogy minimálbéren vagyok?

és mint írtam, nem egyedül kell ekkora lakást venni vagy bérelni. Egy főre minek 2.5 szoba? Ketten meg csak megoldjuk már..

dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

#12


Én a garzon lakásról beszéltem, ami 1 szoba, nem 2,5.


Szerinted az hány embernek való?

dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
13, vagy egy embernek, vagy eg ypárnak, gyerek nélkül.
dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%

#14


Nem, a garzon nem való párnak.

Az egyedülálló embernek is kevés.


Más kérdés, hogy vannak igénytelen emberek, akik párként nyomorognak egy ilyen kis lakásban.

dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15, biztos autocorrect volt és a szó amit eredetileg írtál az a "szegény" nem pedig az "igénytelen".
dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

#16


Nem szegény, hanem igénytelen!

Ha nem lenne rá kereslet a lakáskiadók nem tudnák ennyiért kiadni!


Az igénytelent mentális szinten értem, amikor az embernek nincs igénye privát szférára.

Otthon van saját szobája, de ő inkább összeköltözik egy lyukba a párjával.


A szegény ember nem megy albérletbe, hanem a szüleivel marad!

dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

ma 11:55


Én is igy látom,de itt hiába irod a gyakoris okosoknak ahol mindenki 500 ezer fölött keres havonta...

dec. 3. 13:53
 19/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, a linkelt kérdésben az van, hogy az illető nem dolgozik.
dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

le se szarom, kicsit tudatlanok az ilyen emberek és imádnak okoskodni, mert az legalább megy nekik

speciel én mentális beteg vagyok, próbálok minden nap túlélni, szüleimnél lakom és jelenleg ők tartanak el, valahogy nincs kapacitásom szégyenkezni, nem kell ezzel foglalkozni

most igazából milyen minőségben okoskodik az, aki nem is ismer? nyilván nem is barátkoztok, hogy jön ahhoz valaki, hogy ismeretlenül beleszóljon a másik életébe és megakarja neki mondani, hogy mit csináljon, meg ciki ahogy él stb

nemtom nekem ez mindig is fura volt, hogy valaki annyira megmondó ember akar lenni, hogy azt hiszi hatással lehet másokra

az persze más kérdés, ha valami mamahoteles nyomul, de ez nyilván ok, hogy nem akarsz tőle valamit, mert hát más az igényed és hát ha elutasítasz valakit, akkor azért szokás néha elmondani miért

dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!