Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gáz ha valaki még 25...

Miért gáz ha valaki még 25 fölött is a szüleivel él?

Figyelt kérdés
Mondjuk betegek a szülei és ápolásra szorulnak.ezt senki nem nézi csak azt hajtogatja mindenki hogy 25 felett nem önálló valaki akkor az gáz.
dec. 3. 10:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
17, te még TV-ben sem láttál szegény embert:D
dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, ha valaki 25 felett még otthon lakik.

Hosszú évekkel ezelőtt, valakik ezt kitalálták, hogy 21-24 évesen elkell költöznöd otthonról, és éld a saját életedet. Ez még 30 évvel ezelőtt, kivitelezhető volt, de most már szinte esélytelen. Amilyen árak vannak, az ingatlanpiacon, az élelmiszerekbe, vagy benzinben, a csekély kis fizetések mellett!?

dec. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk az, hogyha a szüleidet ápolod... oké, de a SAJÁT életed hol marad? Mert a szülők 60-70 de akár 90 éven át is élhetnek.


Tudom, mit beszélek, ápoltam idős nagyszülőmet éveken át, és láttam, hogy mennyire nem a család feladata. Konkrétan a végére mind belerokkantunk, pedig 3-an csináltuk, a saját életünk pedig - mint olyan, nem létezett.


Nem az a baj, hogy otthon élsz, hanem hogy soha a büdös életben nem költözöl el és ÉLSZ, mert az ápolás odaköt a lakáshoz, a szüleidhez.

dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!