Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek olyan szuper az élete...

Akinek olyan szuper az élete külföldön, hogy még az intenzív havazást is boldogan kiposztolja face-re az vajon milyen szakmából élhet? Mi a titok az ilyen laza életre?

Figyelt kérdés

Mivel sajnos nem lehet profilt linkelni, de van egy csaj a párjával aki Ausztriában él és egy magyarországi havazásos cikk alá bekommentelte, hogy bezzeg Ausztriában 5-ször annyi esett, a privát oldalán meg posztolja, hogy Felső-Ausztria, közlekedés elesett de legalább gyönyörű és a kutyák játszanak.


Egy másik nő meg szintén ájuldozott, hogy Münchenben mesebeli mértékű hó esett le és meghitten otthon isszák a forrócsokit.


Az ilyenek miből élhetnek, hogy ennyire könnyen és pozitívan vesznek mindent?


Ha leszakad 2 méter hó engem itt magyarhonban ugyanúgy kirúgnak ha időben nem érek be munkahelyre, nyugaton meg ennyire nem dolgoznak a kinti magyarok?


Vagy annyi a titok, hogy ki kell költözni? És minimum milyen szakma kell ahhoz ami már elég egy nyugis laza élethez és nem kell a munka/ingázás miatt stresszelni?



dec. 7. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Valószínű eltartják a valagát, és a legnagyobb gondja, hogy ki kell vinni a kutyákat sétáltatni. Meg valószínű intenzíven dugva van tartva.

Ilyen életforma mellett bárki örülne mindennek, még a meteorviharnak is.

dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy épp szabin vannak? A december is egy eléggé szabadságolós hónap, a nyári hónapok mellett. Főleg, hogy Ausztriában a holnapi nap ünnepnap és simá lehet, hogy valaki ki vette az egész hetet szabinak.


(Én is szoktam ilyet, hogy 4 nap szabival legyen egy teljes hetem.)

dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

*simán, *kivette


Tudok ám írni. :)

dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hanyatló nyugaton élek, itt ha szakad a hó vagy van egy nagyobb vihar van akkor el vannak nézve a késések a legtöbb helyen, sőt ahol megoldható a home office is gyakori. Nem nagyon szokás ráfeszülni az időjárásra.
dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 4-es is írta, ott a Hanyatlón nincs élethalálharc a munkában, a főnökök is képesek megérteni, ha bármi ok miatt nem ér be, esik a termelési mutatója, etc. Nem az, hogy akkor majd hozatnak a helyére filipinot.
dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
nem mindenki csóró proli magyar
dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

6. Attól hogy sokan még nem tudunk kimenni, nem vagyunk azok. Profi maximum meg te vagy, de eléggé buta is. :)



Én Pesten késtem fél órát, de sajnos égett is az arcomon a bőr. Mások beértek, nálunk elesett az egész kerület.. :(

dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon élek, és még sosem dolgoztam olyan helyen, ahonnan kirúgnának, ha egy intenzív havazásos napon elkések a közlekedés miatt. Ügyfélszolis melóim szoktak lenni, semmi felsővezetés. :) És szerintem is tök szép a hó. :)
dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Hókotrórol tetszett hallani?

Esetleg letakatitjak az utakat?

Nem mindenki hétfő-péntek 8 ora?

Nyugaton meg a fonoknek is nehez bejutni, nemcsak a dolgozonak. Epp ezert tudjak hogy normális dolog késni. Sot legutobb itt arviz volt, delben szoltak hogy aki indokoltnak érzi hazamehet.

Ha meg alapbol durva kapsz uzenetet hogy nem menj be melozni.

dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg alapbol durva a helyzet, kapsz uzenetet hogy ne menj be melozni.
dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!