Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek olyan szuper az élete...

Akinek olyan szuper az élete külföldön, hogy még az intenzív havazást is boldogan kiposztolja face-re az vajon milyen szakmából élhet? Mi a titok az ilyen laza életre?

Figyelt kérdés

Mivel sajnos nem lehet profilt linkelni, de van egy csaj a párjával aki Ausztriában él és egy magyarországi havazásos cikk alá bekommentelte, hogy bezzeg Ausztriában 5-ször annyi esett, a privát oldalán meg posztolja, hogy Felső-Ausztria, közlekedés elesett de legalább gyönyörű és a kutyák játszanak.


Egy másik nő meg szintén ájuldozott, hogy Münchenben mesebeli mértékű hó esett le és meghitten otthon isszák a forrócsokit.


Az ilyenek miből élhetnek, hogy ennyire könnyen és pozitívan vesznek mindent?


Ha leszakad 2 méter hó engem itt magyarhonban ugyanúgy kirúgnak ha időben nem érek be munkahelyre, nyugaton meg ennyire nem dolgoznak a kinti magyarok?


Vagy annyi a titok, hogy ki kell költözni? És minimum milyen szakma kell ahhoz ami már elég egy nyugis laza élethez és nem kell a munka/ingázás miatt stresszelni?



dec. 7. 11:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is leszartam, hogy ma elesett a közlekedés a lakhelyemen, pedig Magyarhonban élek. Ennek az az oka, hogy heti pihenőnapon vagyok. Én ugyanis nem hétfőtől péntekig dolgozom, és aztán szabad a hétvége, hanem random napokat megyek, általában hétvégén is, és közte vannak pihenőnapok.

Sokan meg - szintén itthon élő ismerőseim - olyan szellemi munkát végeznek, amit home office-ból is el tudnak látni, ők is szürcsölhetik otthon a forrócsokit.

Miért triggerel, hogy valaki megosztotta, hogy az ő lakhelyén is esik a hó? Én rühellem a havat meg a hideget, de annak még én is tudok örülni, hogy mennyi felnőtt embert látok gyermeki örömmel örülni annak, hogy esett egy kis hó :D Voltam sétálni, láttam meglett felnőtt embereket hógolyózni, idegeneket is egymással, hóembert építeni, szívmelengető volt. Szerintem menj el sétálni te is, hidd el, jobb lesz utána.

dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én meg tökre örültem neki, nagyon szép, na bumm, itt ausztria keleti végében valamiért megoldhatatlan feladat a hókotrás/lapátolás időben való elkezdése, korábban indultam dolgozni a megszokottnál, mert használom az agyam, és tudom, hogyha mindig összeomlik a tömegközlekedés, ha időjárás történik, akkor a mai nap se lesz kivétel, tehát korábban kell indulnom. nem a munkahelyedtől függ, hanem attól, hogy képes vagy-e gondolkodni és élvezni az élet apró örömeit, vagy besavanyodott pofával hisztizel, mert leragadtál egy négyéves értelmi szintjén.
dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En ezt most nem ertem. Mi koze van a boldog gondtalan eletnek ahhoz hogy orul a kinti nagy honak? Ezt valaki magyarazza mar el Nekem. Nem a boldog gondtalan elete miatt mondta hogy 5x akkora ho esett Ausztriaban. Hanem azert, mert tenyleg otszor akkora ho esett. Akkor is ha mosogato, akkor is ha ugyvezeto igazgato.
dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!