Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt emberek,...

Miért hiszik azt emberek, hogy a gyerek meg a család az egyetlen boldogság és miért erőltetik?

Figyelt kérdés
30 vagyok és nem tudnám elképzelni hogy ilyen életet éljek. Amúgy is idegesítőek a gyerekek meg egyáltalán nem aranyosak.

dec. 12. 06:54
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Némelyik embernek ez a mániája, hogy mutogatja a gyerekét de engem pont nem érdekel sose. Egyszerűen nem az én világom.
dec. 12. 06:55
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
Vannak, akiknek a gyerek meg a család a boldogság és vannak, akiknek még más. Nem vagyunk egyformák
dec. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
34%

Tipikus gyerektelen: azt hiszi, hogy körülötte forog a világ és mindenki vele foglalkozik.

Valójában senkit nem érdekel, hogy vállalsz vagy nem vállalsz, max. a családodat.

A képeket azért mutatják, amiért más a kutyájáról, macskájáról. Nem azért, hogy győzködjenek.

Jelentve.

dec. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem amúgy miért fáj sokaknak ez a kérdés. Kismama vagyok, de én teljesen megértem, hogy valaki nem vágyik erre, sőt nem is azért vállaltunk gyereket, hogy ő legyen az egyetlen boldogságunk az életben. Azzal is egyet értek, hogy a legtöbb gyerek tényleg idegesítő. Szerintem ez a kérdés azoknak fáj ennyire akiknek a gyerekszülésen kívül tényleg semmi más célja nincs az életben
dec. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
14%
Kicsit olyan érzésem van, hogy akarnál te gyereket, csak a viselkedésed és a butaságod miatt a kutyának nem kellesz. Vigasztald magad tovább azzal, hogy a te döntésed...
dec. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
63%
Ez a norma, a minta: tanulj, dolgozz, szerezz autót, házasodj, vállalj gyereket, szerezz saját ingatlant.
dec. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
18%
Miért lettem lepontozva? Most komolyan?
dec. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy a 7. válaszoló írta.


De, mit lehet ezen a kérdésen jelenteni?:)

dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
60%

Nem fáj ez a kérdés senkinek, csak már nagyon unalmas ez az állandó vergődés. Senkit nem érdekel, hogy a kérdező akar-e gyereket, vagy sem. Aki elégedett a saját döntésével, az nem akarja a másként döntőknek bizonygatni, hogy a döntése mennyivel jobb, mint a többieké.

Nekem két gyerekem van, sok barátomnak meg nulla, van köztük, aki nem is akar egyáltalán. Na és? Sosem kértük még számon egymáson, hogy kinek miért van, vagy miért nincs.

dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
71%
Aki azt hiszi, annak nincs sok öröme az életben. Vannak családok, ahol a gyerek a meglévő boldog életüket úgyszólván megkoronázza, de ez olyan ritka, mint a fehér holló. A baráti körömben szinte mindenki elvált, akinek gyereke van.
dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!