Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 éves vagyok, és sohasem...

30 éves vagyok, és sohasem tudtam szerelmet ébreszteni senkiben sem. Van még remény számomra?

Figyelt kérdés

dec. 24. 06:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

Önismeret nem a könyvek, videók hatására lesz. Az csak egy útmutató.

A valódihoz fel kell dolgozni a traumáidat, leásni mitől tartasz most ott ahol, kötődési mintákat felülírni, honnan ered az önbizalomhiányod, stb. Munka, energia, idő, pénz. Segítővel, coach, pszichológus, kineziológus. Amiben hiszel. De ha még magadban sem jelenleg, akkor nem fog menni.

dec. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, attól, hogy minden választ leszavazol (74%), attól neked mitől lesz jobb?

Ezek szerint nem tetszik az, hogy csinálnod is kéne valamit, nemcsak a sült galambot várni.

dec. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%
Ez a hajó már elment.
dec. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%

Remény mindig is lesz még te teszed a dolgod és nem adod fel a célod.

Pihenni is lehet közben csak arra kell vigyázni hogy ne vidd túlzásba.

dec. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
32 évesen találtam meg azt a nőt, akibe szerelmes lettem és aki a feleségem lett. Össze se hasonlítható ez a kapcsolat az az előtti fellángolásokkal.
dec. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Pénzes Proli ***** válasza:
0%
A géneken múlott, menj prostizni.
dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ne add fel, kérdező. Nekem közel 50 felejthető kapcsolatom volt, mégis szerelem nélkül, csak "jobbat úgysem találok" felkiáltással nősültem. Persze, hogy bukott a mutatvány, csak közben 18 évet elvesztegettem egy langymeleg pocsolyában. 40 évesen (24 évvel ezelőtt) találtam meg életem szerelmét.
dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%
Csak akkor tudsz szerelmet ébreszteni másban, ha te abba az illetőbe szerelmes vagy, és az az érzés rólad átkerül a másik emberre. Így működik a szerelem.
dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18


Hát én nagyon szerelmes vagyok valakibe! De nem szeret engem. Hiába minden. Tudja jól, mennyire szeretem, meg is vallottam neki, tudja, hogy zokogtam is miatta...

Bárcsak igaz lenne, amit írsz...

dec. 28. 22:32
 20/20 anonim ***** válasza:
18-asnak ne higyj. Hülyeséget beszél.
dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!