Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki aki megszakítja...

Ha valaki aki megszakítja kapcsolatot akkor ő kell hogy legyen a kezdeményező fél békülésnél?

Figyelt kérdés
Velem szakítottak meg baràtsàgot és gondoltam írni neki Karàcsonyra de el is hessegettem magamtól az ötletet.Mivel a màsik fél nem oldta fel a szakítàst így úgy gondolom nem lenne helyes ha irok neki.
dec. 24. 18:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy sokan vannak így bàr tudom az csekély vigasz.Én pl.egy megtört baràtsàg miatt szomorkodok
dec. 24. 18:23
 2/16 A kérdező kommentje:
A komment mashova ment elutottem 🙂
dec. 24. 18:26
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ez esetben nem rajtad van a sor.
dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3.igy erzem en is onbecsules ala mennek vele.Nem is volt igaza az illetonek,lehet felindulasbol mondta ki,de az is lehet nem,mert eleg megalapozottan irt,furcsan viselkedett a konfliktus elott is.Ez valtotta ki nalam a reakciot.
dec. 24. 18:32
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Aki elrontotta, annak kell jóvátenni. Aki eltávolodott, annak kell közeledni.
dec. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Senior Séf ***** válasza:
67%
Frászt! Kezdeményezni az fog, akinek fontosabb a boldog kapcsolat, mint az egója. De hát ugye tinikorban az egó az egeket verdesi.
dec. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
En szoktam baratsagokat megszakitani, es evek multan mindig a masik kezdemenyezett. A gond csak az, hogy azok a jellemhibak, amiket keptelen vagyok toleralni, nem tuntek el. Neha jofej probaltam lenni es ujbol baratkoztunk, de ereztem, hogy nem jo. Es ujra elojott az, amit nem birtam, es ujra szet. Hiaba hianyzik, ami jo volt, nem tudok vak lenni. Nekem jobb emlekeket megorizni, es nem baratkozni inkabb.
dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen mindegy ki kezdi a békülést.

A nagy egom miatt vesztettem el fontos embereket, amit már bánok.

dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A 6# nagyon jót írt. 10 pontos a válasz:).
dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak itt az a gond o mrgszakitotta nem bizzos hogy akarja vissza
dec. 24. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!