Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki aki megszakítja...

Ha valaki aki megszakítja kapcsolatot akkor ő kell hogy legyen a kezdeményező fél békülésnél?

Figyelt kérdés
Velem szakítottak meg baràtsàgot és gondoltam írni neki Karàcsonyra de el is hessegettem magamtól az ötletet.Mivel a màsik fél nem oldta fel a szakítàst így úgy gondolom nem lenne helyes ha irok neki.
dec. 24. 18:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Karácsony van.

egy próbát megér. :)

dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hat ja, neki kene.. de ha egy barat offol akkor vmi eleg rosszat tehettel. Nalam aki kilep az ajton az ott is marad
dec. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azt mondhatom o tett,furcsa huzasai voltak...nem sikerult megoldani es ujbol figyelmeztettem.Megsertodott es azt mondta szakitsuk meg a kapcsolatot.En akkor rendeztem volna,nem akarta.Tiszteletben tartom a donteset,ha nem ugy gondolta volna,nem ugy gondolna neki kellene megmondani.Igy akar hulyen is kijohet ha irok es o megszakitotta
dec. 25. 08:07
 14/16 A kérdező kommentje:
Talan jobb ezen nem gondolkodni...ahogy irta is itt valaki a jellemhibak megmaradnak es amit nem tudtunk toleralni a jovoben sem fogjuk tudni.Hogy egy peldat emlitsek megbeszelunk valamit hivjak mashova es vagy lemondja,vagy nem mondja meg de celozgat ra nincs kedve kimozdulni es nem ez a valos ok hanem az hogy menne mashova es az egesz talalka alatt latszik rajta nem erzi jol magat.Volt hogy le se mondta hagyta lebegni a programot es siman raszervezett mast.Volt par ilyen esete.
dec. 25. 08:16
 15/16 A kérdező kommentje:
Irt ő.
dec. 25. 11:03
 16/16 A kérdező kommentje:
Annyira talan megsem jo hogy irt...a kapcsolat rendezeserol nem irt.Lehet csak egy sablonos jo kivansag volt egy kezzel keszitett figuraval csatolt keppel
dec. 25. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!